Sta mislite o forumu?

Kako ocenjujete forum?

1-Lose
4
4%
2-Moze da prodje
7
7%
3-Nije los
12
11%
4-Dobar
42
40%
5-Odlican!
41
39%

Total votes: 106

skora

Re: Sta mislite o forumu?

Post by skora » Fri Jan 23, 2015 11:56 pm

Da se ja pitam ....clanarina 20e i zakljucavanje .....pa ko voli dobro dosao ,ko ne voli http://www.mojagaraza.rs/g/Lada-Samara- ... _ad_widget

Gago
Automobil: Samara 1.3s

Post by Gago » Sat Jan 24, 2015 12:14 am

Pa sta bi radio sam na forumu :mrgreen:
Samo Samara Srbina Spasava

Alexa
Automobil: Lada 2106

Post by Alexa » Sat Jan 24, 2015 12:30 am

Pa ja ne znam ko ce toliko da ti uplati s obzirom da je klub manje vise neaktivan.
Ja sam i za Audija jedva istrpeo da dam 2000 za clanarinu,ali jesam se od toga dosta ovajdio xenone koji kostaju 70 eur,ja sam kupio za 50.Veliki servis bar 50 evra jeftiniji itd.A ovde i kad bi platio clanarinu nista ne bi dobio.

Boki78

Post by Boki78 » Sat Jan 24, 2015 12:55 am

Kako ne bi dobio nista? Pa dobio bi duboku Strumpfovu nakolnost i mogucnos da citas kojom naucnom metodom je trpao vecrnje novosti u stubove pa potom gitovao :mrgreen:
skora wrote:Da se ja pitam ....clanarina 20e i zakljucavanje .....
al posto se ne pitas nista ... :kez

dejca
Automobil: Nekad lada 2107.

Post by dejca » Sat Jan 24, 2015 8:38 am

Biti moderator je nezahvalna uloga, i ja sam se prihvatio te uloge u delu kocka lade i berza, eto zanima me ovaj forum i naravno vozilo koje vozim. Forum je meni pomogao oko nekih problema, lakse sam ih resio a dosta stvari i naucio. Da nije ovog foruma josuvek bih izlazio iz kuce ili kad odem u goste da pogledam dali sam ugasio svetla, sto vise to neradim krivac je Dare koji mi je dao ideju kako da ugradim releje za paljenje i gasenje farova. :prvi
Alexa nije misleo nista lose kad je obrisao neke poruke. Ima ovde jedan clan koji i nije toliko aktivan na forumu i zna da napise i nekoliko poruka jednu iza druge. Ja sam jednom to ispravio i njega opomenuo ali on je nastavio po starom i ja sam digao ruke iz razloga sto moze da se naljuti i ode sa foruma.
U poslednje vreme ima puno poruka nevezane za temu u kojoj se pisu, ajde sto mi piskaramo piskaramo eto zezamo se i vise se upoznajemo ali problem nastaje kad dodje neko sa strane da procita i nauci nesto tesko ce mu biti da se snadje i dodje do trazenih informacija.
Forum kakav je takav je i naravno imace svoj kraj nekada kao i sve na ovom svetu, travelman je tu i ovo cita i nemoze on bez nas i kakva ilegala te spopala nego tastatura ispred tege i da se pise, nemo ti ja dalazim tamo BGD ili napucim skoru da dodje i izede ti sve šubarke. :)

travelman

Post by travelman » Sat Jan 24, 2015 9:51 am

travelman je tu i ovo cita i nemoze on bez nas i kakva ilegala te spopala nego tastatura ispred tege i da se pise, nemo ti ja dalazim tamo BGD ili napucim skoru da dodje i izede ti sve šubarke. :)
Naravno da sam tu i da citam sve ovo, nisam rekao da cu sa se iskljucim i napustim forum vec cu da smanjim tipkanje. Nisam mislio da je Alexa kriv sto je izbrisao komentare vec da je to ne promisljen potez jer u tom slucaju sve zamire i nastaje mrtvilo. Da je forum aktivniji, ja se prvi ne bi tako ponasao vec bi bio ozbiljniji.

U svakom slucaju priznajem da sam i ja licno vise naucio i koristi imao od foruma nego sto sam doprineo njegovom radu.

skora

Post by skora » Sat Jan 24, 2015 12:43 pm

Boki78 wrote:Kako ne bi dobio nista? Pa dobio bi duboku Strumpfovu nakolnost i mogucnos da citas kojom naucnom metodom je trpao vecrnje novosti u stubove pa potom gitovao :mrgreen:
:D :D :D .... e kuku meni kako me ocrni :mrgreen: ....a to je Dejca rekao da se tako radi :!: bree!!

Elem....da razjasnimo neke stvari .....SVAKI klub ,u svom sastavu ima BLOG,ima FORUM,i ima popuste koji su umrezeni sa prodavnicama ,servisima,zanatskim radnjama itd.....
Posedovanjem clanske kartice i mogocnoscu ostvarenja popusta (kao Alexa sto spomenu),svaki korisnik recimo kupuje ulje NEOVISNO za koji je to auto namenjeno.Dakle recimo Alexa sa clanskom kartom audi kluba,kada udje u radnju i uzme litar ulja sa popustom,njega niko ne uslovljava da to sipa samo u audi ,nego moze to ulje da sipa i u ladu.....i tako redom za sve delove iz asortimana te radnje.

Dakle ako se neka stvar radi i vodi ozboljno,onda su i plodovi tog rada ozbiljni i imaju neki benefit koji ostvaruje svaki clan te zajednice...pa sad dal je ta zajednica Lada,Audi ....ili Majbah ...to je nebitno.

Gago

Post by Gago » Sat Jan 24, 2015 2:09 pm

Sta bismo pisali na blogu? :mrgreen:
Sredjivanje limarije sa malo para :)

Ja mislim da je veoma bitno koji auto je u pitanju.
10% popusta na 20 ili 100 evra nikako nije isto...

skora

Post by skora » Sat Jan 24, 2015 2:48 pm

Pa ako su vlasnici lada okarakterisani (uslovno receno) kao stipse,i kako gledaju svaki dinar ,onda na set kvacila od 6000din ,kada im neko da popust od 600din -- to im znaci .....jer za te pare kupe svasta nesto ...

Gago

Post by Gago » Sat Jan 24, 2015 3:00 pm

Da ali iste su stipse i za 20 evra koje moraju da daju, a kvacilo ne mora da se pokvari ;)

skora

Post by skora » Sat Jan 24, 2015 3:49 pm

To ste TI i BOKI stipse ...mi ostali normalno placamo i odrzavamo nasa kola .....pratece stvari ....i sitna zadovoljstva

Gago

Post by Gago » Sat Jan 24, 2015 4:00 pm

:lol: :D

Boki78

Post by Boki78 » Sat Jan 24, 2015 4:22 pm

skora wrote:Elem....da razjasnimo neke stvari .....SVAKI klub ,u svom sastavu ima BLOG,ima FORUM,i ima popuste koji su umrezeni sa prodavnicama ,servisima,zanatskim radnjama itd.....
Posedovanjem clanske kartice i mogocnoscu ostvarenja popusta (kao Alexa sto spomenu),svaki korisnik recimo kupuje ulje NEOVISNO za koji je to auto namenjeno.Dakle recimo Alexa sa clanskom kartom audi kluba,kada udje u radnju i uzme litar ulja sa popustom,njega niko ne uslovljava da to sipa samo u audi ,nego moze to ulje da sipa i u ladu.....i tako redom za sve delove iz asortimana te radnje.

Dakle ako se neka stvar radi i vodi ozboljno,onda su i plodovi tog rada ozbiljni i imaju neki benefit koji ostvaruje svaki clan te zajednice...pa sad dal je ta zajednica Lada,Audi ....ili Majbah ...to je nebitno.
Aj mi lepo uvedemo tih 20e clanstva, a ti dodjes svakome ko uplati 20e po 2000e ukoliko klub propadne u roku od godinu dana i ako ne ostvaris popust? :kez :mrgreen:

dejca
Automobil: Nekad lada 2107.

Post by dejca » Sat Jan 24, 2015 5:18 pm

Ko će bre nama dati popust, taj neko bi trebao se ovde reklamirati i na oanovu toga nam da popust. A ovaj brisk što se ovde i reklamira neće da plati ni dinar za održavanje sajta. I neznam kako se on to ovde za džabe reklamira. Daj i ja da postavim baner za sanke i daću popust 10%. Ovaj gore nedaje ni 1% od popusta za svećice.

Boki78

Post by Boki78 » Sat Jan 24, 2015 5:34 pm

Ali zato ces imati kod Strumfa 50% popusta na cenu koju nudi za tvoju lajku :mrgreen:

Post Reply