Farbanje, Gitovanje...

Moderators: dejo, elektronicar, choksi

Post Reply
skora

Re: Farbanje, Gitovanje...

Post by skora » Fri Feb 06, 2015 9:22 pm

Alexa wrote:Sustina je da na kraju niste upravu i da meni to ispadne savrseno.
Ma gde ispadne savrseno ??? Sta pricas bre :!: .....smejurija obicna od rada ...
Alexa wrote:Drugo mogao bi malo da radis oko toga pa onda stvarno da mi pises iskustva itd,i onda VERUJ MI necu uopste da se bunim,a te fore procitao sam zasta sluzi spric git pa cu sad da prispam muda batali me toga.
Pa procitao sam :!: Tako pise na kantici :!:
Alexa wrote:Pokazi mi bilo koji tvoj rad sa farbom?
...a de da ti nabijam komplekse kad si u tripu da si majstor ;)

bruyoni
Automobil: Lada 112 1.5 16v

Post by bruyoni » Fri Feb 06, 2015 9:26 pm

skora wrote:
bruyoni wrote:Farbam ih da se voze a ne da se slikaju po forumima!
Eeee to je druga stvar.....ja sam mislio ..ono....kao nove ...pa instagram ....pa lajkovi i te fore .... :)
Ma te gluposti da poziraju sa kapicama i podlogama ostavljam vama, ja tučem kilometre

travelman

Post by travelman » Fri Feb 06, 2015 9:28 pm

..a de da ti nabijam komplekse kad si u tripu da si majstor ;)

Naravno da je majstor, ide u istu skolu u koju sam i ja isao ... :!: ...

skora

Post by skora » Fri Feb 06, 2015 9:29 pm

Aj bre ....smesni ste ko bioskop.Cuj Vi i farbanje ...pffffff :lol:

bruyoni
Automobil: Lada 112 1.5 16v

Post by bruyoni » Fri Feb 06, 2015 9:36 pm

Alexa wrote:...

Eto sad si sve lepo rekao bruyoni.Vamo skaces i meni pricas o nekakvom ljustenju oko ventila,a sad kad radis za sebe pricas o tome da je premija ako je budes ogulio celcinom cetkom.Izvini ali-ser*em ti se u takvog "majistora"
Jos razmatras da li moze na rdju direktno da se nanese.HAHAHAHAHAHAH pa sad si me odusevio :D
A jeli,kazi ti meni zasto je ne odneses na peskiranje kao sto meni predlazes ?
Uostalomz asto je uopste farbas,moze ona i sa rdjom da se vozi,ipak je to celicara.
E pa derane zajebo si se prvo u čitanju a potom i u tumačenju pa se bolje vrati koji razred u nazad kod učiteljice da ti malo pomogne sa azbukom i abecedom.
Ako mi pokažeš gde sam rekao da hoću da nanosim farbu direkt na rđu dam ti ključeve od mog auta, ako ne nađeš ti meni daš ključeve od tvog? OK neću audija da ti uzimam već onu nakaradnost od lade.
Što da je nosim na peskiranje kad je u pitanju čelik i sa brusilicom i četkom obradim felnu za dva minuta bez opasnosti da oštetim osnovni materijal? Da je alu išla bi na peskiranje samo tako i odradio bi je neko ko se time bavi a ne neki dunđer ko ti.
Na ovim felnama nit ima guma nit ima ventila tako da će sloj farbe biti konstantan a ne ko kod te tvoje budževine gde farbaš sve zajedno sa gumom i nemožeš da zafarbaš rub felne.

travelman

Post by travelman » Fri Feb 06, 2015 9:37 pm

Ma te gluposti da poziraju sa kapicama i podlogama ostavljam vama, ja tučem kilometre
Sad i mene zena pita sto se smejem sam sa sobom ... :mrgreen: .. isti sam ko Dejca ono vece za nakurnjak ... :D :D :D ...

aleko-2141
Automobil: Moskvic Aleko

Post by aleko-2141 » Fri Feb 06, 2015 9:42 pm

da vas prosvetlim, tecni cement git, pokrivanje mu je debelo i sa njim se sve zatvara a posle njegovog uglancavanja ide spric git za zavrsni sjaj i kraj price, prajmer je cisto da uhvati za metal

skora

Post by skora » Fri Feb 06, 2015 9:43 pm

E AKO SI MU REKAO bruyoni :prvi :prvi :prvi .....i za dundjer i za nakaradna kola ......e ako . :!: .....misli ako je uzeo kljuceve od caletovog audija da moze da se istresa ovde po sirotinji :!: ....ma sreca njegova sto nema Bokija ,inace je onaj lud za sve pare ..... onaj nema dlake na jeziku :mrgreen:
aleko-2141 wrote:prajmer je cisto da uhvati za metal
Ma jooook breee - prajmer je umesto sprc gita ...tako kaze majstor iz Koncara u koji je isao i Travelman !!!!

Hebala ih uciteljaca koja ih je ucila farbanju :!:

travelman

Post by travelman » Fri Feb 06, 2015 9:45 pm

da vas prosvetlim
Ljudi moji, kuda ide ovaj svet ... :roll: ... dokle smo dogurali kad Boske treba da nas prosvetli ... :D :D :D ...
Last edited by travelman on Fri Feb 06, 2015 9:46 pm, edited 1 time in total.

skora

Post by skora » Fri Feb 06, 2015 9:46 pm

Ne diraj bosketa ...on je jos mlad i glup ( da ne kazem polu debilan) ,ali ume :!:

aleko-2141
Automobil: Moskvic Aleko

Post by aleko-2141 » Fri Feb 06, 2015 9:47 pm

travelman wrote:Ljudi moji, kuda ide ovaj svet ... :roll: ... dokle smo dogurali kad Boske treba da nas prosvetli ... :D :D :D ...
:prvi :mrgreen: :kez

pa znam sta pricam, valjda sam ja ovde skoro ofarbao auto :D

travelman

Post by travelman » Fri Feb 06, 2015 9:48 pm

To da ume si u pravu ... :prvi ... jos 2 strane i postaje baron Minha hahaaaa .... :kez ....

skora

Post by skora » Fri Feb 06, 2015 9:54 pm

On bar ofarba kociona klesta pa pokaze svoj rad,ofarba zadnji most,rezervoar itd ,pa pokaze....a gde je Alexa pokazao???? Ajte molim vas ......ja bar priznam da prepisujem sa kantice ili sa audi foruma ....a on brate mili ispade lakirer No.1 !!!!

Alexa
Automobil: Lada 2106

Post by Alexa » Fri Feb 06, 2015 9:58 pm

Nisam hteo da komentarisem nista dok nisam procitao sad ovo
misli ako je uzeo kljuceve od caletovog audija da moze da se istresa ovde po sirotinji
Stvarno ne znam sta da napisem,kako se ja to istresam po sirotinji,sta sam uradio da mi ovo napises ?
Sta sad ne treba da vozim audi,ne treba da kupim nista bolje od nekog drugog,jer se ja onda istresam nad sirotinjom...

A za ovo zadnje,ajde ja nisam pokazao,ali,reci mi gde si ti to pokazao ?

travelman

Post by travelman » Fri Feb 06, 2015 10:01 pm

Aleko voli da se hvali i zato zamo kaci slike. Znas ono, u kuci nosi suknju pa kad izlazi na ulicu obuce pantalone. E takav ti je on.
A Alexa sredjuje i pravi Ladu off road i ne hvaliu se ni malo jer nema komplekse ko Aleko ...

Post Reply