zanimljive slike

Moderators: dejo, djape1977, radek mb, Alexa, Shone89

aleksa

Re: zanimljive slike

Post by aleksa » Thu Dec 02, 2010 4:53 pm

Opel Zafira cabrio! :)

Image

aleksa

Post by aleksa » Fri Dec 10, 2010 6:16 pm

Ajvanho
Automobil: Lada 111 1.5 16v

Post by Ajvanho » Fri Dec 10, 2010 6:59 pm

aleksa wrote:Od golfa 5 napravio golfa 2! :)
Lud čovek. Od dva auta napravio jedan. :shock:
Kad ništa ne pomaže - pročitaj uputstvo.

BokeYGTi
Automobil: Lada 112 1.6 16v

Post by BokeYGTi » Fri Dec 10, 2010 8:33 pm

za trud,rad i posao skidam kapu. ali razbucati golfa 5 da bi ga upakovao u dvojku... van svake pameti :roll:
http://lada-klub.com/viewtopic.php?t=2091 ex Samara
http://lada-klub.com/viewtopic.php?f=15&t=5516 112 1.6 16V
moj problem lezi u neskladu mojih bruto navika s mojim neto prihodima.

ilija90
Automobil: Samara

Post by ilija90 » Fri Dec 10, 2010 9:55 pm

BokeYGTi wrote:za trud,rad i posao skidam kapu. ali razbucati golfa 5 da bi ga upakovao u dvojku... van svake pameti :roll:

Nije van pameti nego lik sigurno ima love da menja auto svaki dan!

Samar-Guja
Automobil: Lada Samara 1.3S

Post by Samar-Guja » Fri Dec 10, 2010 10:39 pm

Ma jes a kad vidite juga keca ili ladurinu a unutra neka motorcina i ko zna shta josh ne kazete "razbucati golfa 5 da bi ga upakovao u dvojku... van svake pameti " nego woow kako je dobnar itd isl !!!!!
Ko nije jeo u krevetu ne zna kako mrve bodu !!! :)

djape1977

Post by djape1977 » Sat Dec 11, 2010 2:38 am

FAIL
i dalje je gnojf
j***** auto bez kardana

BokeYGTi
Automobil: Lada 112 1.6 16v

Post by BokeYGTi » Sat Dec 11, 2010 3:28 am

Samar-Guja wrote:Ma jes a kad vidite juga keca ili ladurinu a unutra neka motorcina i ko zna shta josh ne kazete "razbucati golfa 5 da bi ga upakovao u dvojku... van svake pameti " nego woow kako je dobnar itd isl !!!!!
da, ali niko od tih ne razbuca bolji auto da bi ga upakovao u losiji. ne znam, nebitno, necu da ulazim u polemiku sad, jednostavno moje je misljenje da je to van svake pameti i to je to. ja nikad ne bi razbucao Kalinu da bi nabudzio Samaru. :roll:
http://lada-klub.com/viewtopic.php?t=2091 ex Samara
http://lada-klub.com/viewtopic.php?f=15&t=5516 112 1.6 16V
moj problem lezi u neskladu mojih bruto navika s mojim neto prihodima.

Samar-Guja

Post by Samar-Guja » Sun Dec 12, 2010 5:24 am

Kod nas je nacionalna klasa jugo fica kod njih je golf 2 !!!

Zoran666

Post by Zoran666 » Thu Dec 23, 2010 12:26 pm

:lol:
Idi gledaj u sunce ili tako nesto!
[img]http://www.dodaj.rs/f/2T/WQ/2yFAIAVQ/1/2jb1wdi.gif[/img]

djape1977

Post by djape1977 » Thu Dec 23, 2010 2:02 pm

sampion!
gledao sam nedavno neku emisiju o automobilima, mislim da je bio "fifth gear" na nekom od kablovskih kanala, kazu da prema najnovijim istrazivanjima oko 70% vlasnika automobila u evropi ne zna da li je njihov auto sa prednjim ili zadnjim pogonom a cak 85% nikad nije proverilo kolicinu ulja u motoru. sto je najcrnje, verujem da ni kod nas nije mnogo bolja situacija, jedino sto mozda zbog mnogo vece prosecne starosti vozila malo cesce gledaju ulje...
j***** auto bez kardana

Samar-Guja

Post by Samar-Guja » Thu Dec 23, 2010 2:07 pm

Jeste "Fifth Gear" gledao sam takodje , a bilo je i na vrele gume "zanimljivost iz sveta automobilizma" da ljudi koji su kupili bmw serije 1 nizu znali da imaju pogon na zadnje tockove !!! :D

stalker92
Site Admin
Site Admin
Automobil: '81 Ford Taunus TC3

Post by stalker92 » Thu Dec 23, 2010 2:17 pm

djape1977 wrote:sampion!
gledao sam nedavno neku emisiju o automobilima, mislim da je bio "fifth gear" na nekom od kablovskih kanala, kazu da prema najnovijim istrazivanjima oko 70% vlasnika automobila u evropi ne zna da li je njihov auto sa prednjim ili zadnjim pogonom a cak 85% nikad nije proverilo kolicinu ulja u motoru. sto je najcrnje, verujem da ni kod nas nije mnogo bolja situacija, jedino sto mozda zbog mnogo vece prosecne starosti vozila malo cesce gledaju ulje...
Ne verujem da je ista bolje kod nas, evo samo dva iz mora primera mojih vrsnjaka:
1. Drugarica, na tabli light-show, check engine, ulje, temperatura, sve zivo gori, ja reko jbt sto vozis to, parkiraj i kod majstora, tek ce ona, a sto, jel to ne valja nesto, meni uvek to svetli?
2. Drugar, vozimo se, auto krece da trokira i gasi se (na plindzu), ja rekoh brate prebacuj na benzin, nemas vise plina, ovaj ma daj ne seri, sta ti znas (a btw otkad hodam i sposoban sam da drzim srafciger se motam po garazi i prckam nesto za razliku od njega koji ni ne zna osnove principa rada SUS motora), i narednih 10 minuta vergla i cima auto nervirajuci nas 4oricu koji sedimo sa njim, da bi na kraju pozvao caleta koji mu kaze da prebaci na benzin jer nema vise plina... :roll:
[url=http://www.oldtajmeri.rs/phpbb3][img]http://www.dodaj.rs/f/q/W/3DKiO8D5/oldtajmeri-cadillac-veci.png[/img][/url]

pesadinac

Post by pesadinac » Thu Dec 23, 2010 7:55 pm

stalker92 wrote:
djape1977 wrote:sampion!
Ne verujem da je ista bolje kod nas, evo samo dva iz mora primera mojih vrsnjaka:
1. Drugarica, na tabli light-show, check engine, ulje, temperatura, sve zivo gori, ja reko jbt sto vozis to, parkiraj i kod majstora, tek ce ona, a sto, jel to ne valja nesto, meni uvek to svetli?
2. Drugar, vozimo se, auto krece da trokira i gasi se (na plindzu), ja rekoh brate prebacuj na benzin, nemas vise plina, ovaj ma daj ne seri, sta ti znas (a btw otkad hodam i sposoban sam da drzim srafciger se motam po garazi i prckam nesto za razliku od njega koji ni ne zna osnove principa rada SUS motora), i narednih 10 minuta vergla i cima auto nervirajuci nas 4oricu koji sedimo sa njim, da bi na kraju pozvao caleta koji mu kaze da prebaci na benzin jer nema vise plina... :roll:
rekao bih da su ti drugar i drugarica rodjeni jedno za drugo

:D
Fool me once, shame on you!
Fool me twice, shame on me!

altinjanin
Automobil: lada 112 16v

Post by altinjanin » Thu Dec 23, 2010 8:26 pm

nije to nista,moj prijatelj je ostao i bez gasa/ne radi mu pokazivac/ a i bez benzina posto mu takodje ne radi pokazivac pa me zvao dodji za 5 l goriva,tako da to mi je opste poznato 8)
...a trojke su Djuro sta?-Osnovne jedinice diverzantskih grupa..

Post Reply