Iz Samare u Samaru

Moderators: BokeYGTi, djape1977, finaldesign

dejca
Automobil: Nekad lada 2107.

Re: Iz Samare u Samaru

Post by dejca » Mon Nov 13, 2017 8:13 am

Ma gotovo, nije vise to ona lada na koju sam se ja divio, razlog neki postoji sto je pola farabana, AL nece ni kaze travi, AL batine treba da dobije :!:
Cim se skoric javio ovo je novost godine. :shock:

Boki78

Post by Boki78 » Mon Nov 13, 2017 9:20 am

skora wrote:Ne ....sapunjam macora :)
Konacno si uspeo da ga nadjes? :mrgreen:

Gago
Automobil: Samara 1.3s

Post by Gago » Mon Nov 13, 2017 10:26 am

Ala su pogodili nijansu :mrgreen:

Salim se, bolje je nego pre 2-3 nedelje :)

Mada najlepsa je bila kada je cela bila u jednoj boji, ne mogu reci da mi je ovo sad lepo..
Samo Samara Srbina Spasava

travelman

Post by travelman » Mon Nov 13, 2017 9:22 pm

Koji, bre, ONI pogodili nijansu .... ja sam licno mixao boje :!: ...

Farbala se letos ograda, gelenderi na terasi, jarbol na jedrilici ... od svega je ostalo po malo farbe a onda sve to djuture na gomilu pa šta ispadne ...

Kompresor sam pozajmio od komšije, odma da pojasnim čime sam krečio i tako skinem sestru Štrumpfa sa ovog mog vršnjaka kojeg je sinoć ona lično sapunjala.

Razlog krečenja ... višak para i slobodnog vremena :lol: ....

Tezak je život nas slobodnih umetnika, kreativnost je moja vrlina. Inspiraciju sam dobio sasvim slučajno, na parkingu dok sam sedeo u ladovini i grickao semenke.
...
Image
...
Image
...
Radila je i bruja ... sa njom sam je išarao do golog lima jer sam lupao recke povaljenih koleginica sa posla. Ali je onda Gago slučajno prošao mojom ulicom i naduvao me za sve pare kada je video kako sam je urnisao. Ovo je sad konačno umetničko delo, tako će da prezimi a onda je krečimo u neku drugu boju.

Brate Dejco, imao sam ja ovakvih umetničkih ispada i sa predhodnom samarom.
Mojih ruku rad :angel ... pa uporedi ovu moju bivšu sa ovom Škorinom pored pa da onda zaključimo ko je vozio cirkus bez branikahahaaaaaa :mrgreen: ....
Image
...
Sve u svemu akcija uspela, svi se okreću i upiru prste u nju. Privlači pažnju gde god da je. Nije NE primetna ko ona jednojajčana PVC gomanca.
Kad promenim nijansu, pohvaliću se opet.

U subotu radna akcija :xixi ... dodjite gladni i žedni jer travi misli na drugare sa foruma. Nisam ja ko Štrumfeta pa da zovem drugare na fizikaliju a onda ih teram na arbajt bez koce i napolitanki.
Image
...
P.S.
Pa kad si doneo 5 litara castrola za golfa što mi nisi doneo i filter ulja nego si me bacio na trošak :hit ...
Uvek si bio stipsa, bilo ti zao 200 dindži da se istrošiš na brata. Izdržaću te još malo do nove godine dok se ne iseliš u pečalbu a onda daleko ti lepa kuća :kez ....

Boki78

Post by Boki78 » Mon Nov 13, 2017 10:16 pm

travelman wrote: Mojih ruku rad :angel ... pa uporedi ovu moju bivšu sa ovom Škorinom pored pa da onda zaključimo ko je vozio cirkus bez branikahahaaaaaa :mrgreen: ....
Image
...
Jel to onda Djepetopva raspadaljka sto smo trebili kozja govanjca iz nje da bi strumpf mogao da je izreklamira kako se ne kvari cesto? To je uglavnom bilo tacno jer je bila non stop pokvarena pa nema neke promene stanja :mrgreen: Oduvek sam ja pricao, mozda je najveci marketinski mag na planeti Stiv Dzobs, ali to samo zato sto niko nije cuo za brata Strumpfa, on bi i eskimu prodao frizider, to sto je Djapetu uvali krsinu za 3x vecu cenu je odavno pase ...

travelman

Post by travelman » Mon Nov 13, 2017 10:36 pm

Koliko se sećam on je nju rasturio celu i poskidao joj branike jer je hteo da je zaštiti po Dejčinoj tehnologiji Image ... Image ... Image ...

Retko ko zna šta Štrumpf voli više od samare :prvi ....

Mada sad mu je još samo ostalo da im se umiljava i peva po ibarskoj, više mu ni šljiva, i to ona africka, ne pomaže.

https://www.youtube.com/watch?v=vfYuzUYRSEM

aleko-2141
Automobil: Moskvic Aleko

Post by aleko-2141 » Mon Nov 13, 2017 10:41 pm

Isti Skora :-D

BokeYGTi
Automobil: Lada 112 1.6 16v

Post by BokeYGTi » Mon Nov 13, 2017 11:41 pm

ajde bre, napljuvaste Skorinu samaru koju je prodao Djapetu a Djape sa njom obisao pola Evrope i vuce kojekakve nemce na slepku sa njom. :prvi :xixi
http://lada-klub.com/viewtopic.php?t=2091 ex Samara
http://lada-klub.com/viewtopic.php?f=15&t=5516 112 1.6 16V
moj problem lezi u neskladu mojih bruto navika s mojim neto prihodima.

Boki78

Post by Boki78 » Mon Nov 13, 2017 11:42 pm

travelman wrote: Mada sad mu je još samo ostalo da im se umiljava i peva po ibarskoj, više mu ni šljiva, i to ona africka, ne pomaže.
Eeee, jos davno se on nama zalio kako je africka sljiva prevara i kako mu nista nije pomogla. Kad se setim koliko nam ga je bilo zao gledati onako ucveljenog :cry:

dejca

Post by dejca » Mon Nov 13, 2017 11:53 pm

Ma ako kad voliš, farbaj kako ti volja, ja opet kažem ja sam za fabričko izdanje.
Škorić je doktor za nas kad je upitanju trange frange, ja se 365 dana ubijam od posla oko cveća a on palaca jezikom i završi posao.

Boki78

Post by Boki78 » Tue Nov 14, 2017 12:01 am

Jeste mnoge njegove musterije kazu da je od skora, nakon problema sa sljivom, veoma usravrsio to palacanje jezikom :mrgreen:

travelman

Post by travelman » Tue Nov 14, 2017 12:17 am

:mrgreen:

dejca

Post by dejca » Tue Nov 14, 2017 8:09 am

Ej ljudi nemo me svadjate sa škorićem, ja mislio da škorić ima odlične priče kad je trgovina u pitanju, cenkanje i tako to, majstor je svaka mu čast, prirodni talenat. Ja kad idem kola da gledam nadjem im sto mane al džabe kad to ne umem da iskoristim, savijem se i odem pokislo, I upalim uvece polovni automobili i primerak prodat :shock: i :cry:

aleko-2141
Automobil: Moskvic Aleko

Post by aleko-2141 » Tue Nov 14, 2017 11:45 am

Ako ga nisi video uživo džaba ti sve, kad ga vidiš i džaba bi mu dao samo da ga ne gledaš :-D

dejca

Post by dejca » Tue Nov 14, 2017 6:43 pm

Tako je, jedan rdjav odozdo i sa lošim zakrilcima što sam gledao u novo selo ja se pitam ko je ono kupio. Pa pre bi u ladu uložio 1000 evra nego ono kupio za 1500. A cenio ga 1950.

Post Reply