ce izadjemo svi na televizor? :)

Delic9

Re: ce izadjemo svi na televizor? :)

Post by Delic9 » Tue Jun 21, 2011 10:38 am

СРБИЈА
Конвертор

altinjanin
Automobil: lada 112 16v

Post by altinjanin » Tue Jun 21, 2011 10:51 am

evo resenja!!!!!!!! :prvi :prvi :prvi
...a trojke su Djuro sta?-Osnovne jedinice diverzantskih grupa..

svabazr
Automobil: lada 2106

Post by svabazr » Mon Jul 04, 2011 12:20 am

to je laz gledao sam u sat plus reviji i na nekom nemackom kanal ni folije one plave ni obicne ni lak za kosu ne moze brze kamaere da zezne i da napomenem da su probali sa audijem r8 pa su i do 200kmh vozili i vidi se tablica lepo.

aleksa

Post by aleksa » Mon Aug 22, 2011 10:08 pm

Evo informacija i slika :D iz prve ruke!

Image
Image

Ljudi jos pre 40-tak dana sam dobio "cestitku" (clan 332 stav 1 tacka 8) na kucnu adresu! :cool

Ljudi LAZ je da kamere rade od 1.juna,i LAZ je da snimaju samo na odredjenim lokacijama! :!:

Ovo je uslikano 26.05 u Kacu (selo kod NS-a) i uslikano je iz civilnog auta. :shoot

Bio sam u SUP-u u NS-u,gde mi glavni policajac (inace retko kulturan i fin momak) za ove "fore" kaze da je ovo odavno normalna pojava da slikaju sve zivo,bez zaustavljanja auta i samo salju "cestitke" na kucne adrese. :evil:
Pokazao mi je nekoliko slika i snimaka,ljudi nemoj da se zanosite da nesto mozete da negirate ili muvate,kamere su takve da vam se vidi dal ste se to jutro brijali. :)

E sad lepsa strana ovog slucaja je da sam ja Ladu prodao par dana pre ovog,uz overeno ovlascenje. Tako da sam ja bio pozvan u SUP u svojstvu svedoka,da kao vlasnik auta dam podatke o vozacu sa slike. Lepo otisao predao ovlascenje i kopiju licne karte novog vlasnika i resen slucaj! ;)

Pazite se ljudi,ovi ce nam krv popiti! :angry

altinjanin
Automobil: lada 112 16v

Post by altinjanin » Mon Aug 22, 2011 10:36 pm

Au...!!!!Blago nama...videh skoro kod centra USCE,na onoj livadi pored stoje panduri u golfu kao sa ratista,ja mislio bio sudar pa ga sklonili,kada sam prisao a jedan na zadnjem sedistu snima,a drugi napred zapisuje :shock:
...a trojke su Djuro sta?-Osnovne jedinice diverzantskih grupa..

buzald

Post by buzald » Mon Aug 22, 2011 11:34 pm

aleksa wrote:Evo informacija i slika :D iz prve ruke!

Image
Image

Ljudi jos pre 40-tak dana sam dobio "cestitku" (clan 332 stav 1 tacka 8) na kucnu adresu! :cool

Ljudi LAZ je da kamere rade od 1.juna,i LAZ je da snimaju samo na odredjenim lokacijama! :!:

Ovo je uslikano 26.05 u Kacu (selo kod NS-a) i uslikano je iz civilnog auta. :shoot

Bio sam u SUP-u u NS-u,gde mi glavni policajac (inace retko kulturan i fin momak) za ove "fore" kaze da je ovo odavno normalna pojava da slikaju sve zivo,bez zaustavljanja auta i samo salju "cestitke" na kucne adrese. :evil:
Pokazao mi je nekoliko slika i snimaka,ljudi nemoj da se zanosite da nesto mozete da negirate ili muvate,kamere su takve da vam se vidi dal ste se to jutro brijali. :)

E sad lepsa strana ovog slucaja je da sam ja Ladu prodao par dana pre ovog,uz overeno ovlascenje. Tako da sam ja bio pozvan u SUP u svojstvu svedoka,da kao vlasnik auta dam podatke o vozacu sa slike. Lepo otisao predao ovlascenje i kopiju licne karte novog vlasnika i resen slucaj! ;)

Pazite se ljudi,ovi ce nam krv popiti! :angry

da li stvarno video facu na slikama i prepoznao je? ja razmisljam ako je kad dobijem ("cestitku"), da kazem da je vozio moj prijatelj iz slovenije... kako? bez ovlascenja? e to njega pitajte... hrvatski advokati to odavno obaraju na sudu... oni kaznjavaju vlasnika vozila, a ne vozaca sto nema veze sa logikom. zakon je napravljen da bi advokati mogli zaradjivati, a budale placati... mogu da kazem da je vozio i moj deda iz italije... sto? ne mogu dati auto dedi? pa dao bi mu krvi, a ne auto. odavno sam shvatio da ne treba padati na njihove prljave trikove. tako je narod placao infostan 5 godina unazad, placali kazne za parkiranje 1700 dinara, placali kazne u gradskom prevozu, pokazivali dokumenta kontrolorima.. da kad je strah uteran u kosti... ja se sad sudim za mts i nasao sam im tri stvari koje nisu u skladu sa zakonom... tako da mogu samo da....
Sto nas je vise to nas vise ima.
[img]http://www.smiliegifs.de/SMILIES/Aliens/1a.gif[/img]

choksi
Automobil: 111

Post by choksi » Wed Aug 24, 2011 5:47 pm

To ga je slikao presretač, ima negde spisak ali ihstalno menjaju (golfovi 6 crni,superb,607ica,ksara...) oni rade već dve godine ali su bili više po ibarskoj i autoputu, ali da bi se popunio budžet počeli su i po gradu da vataju... Jedino rešenje je voziti svuda 50 - taksistički i bez žurbe.
Inače ko god je ušao u žutu traku ili stanicu kod sajma nek očekuje razglednicu iz supa (3000din u najavi).

aleksa

Post by aleksa » Mon Sep 05, 2011 5:18 pm

buzald wrote:da li stvarno video facu na slikama i prepoznao je?
Bez problema! ;)

Post Reply