Anti virus

Moderator: Rus

dallape

Post by dallape »

firewall u zivotu ne bih ukljuchio jer jedini njegov pos'o je da uspori procesor... samo nod32 2.7 insane... zlo je od anzivirusa

2107

Post by 2107 »

Ja nemam antivirus :)

s-lada

Post by s-lada »

@2107
stavices ga kada ti crkne komp. Pri tom ne mislim samo na vindows.

2107

Post by 2107 »

Ma kak'i, pazim ja sta radim ;) Kuci nemam net, ali zato sve sto skinem s' neta skeniram ovde, u igraonici pa onda prenosim ;) A i cale mi je programer, ako njemu ne smeta, ne smeta ni meni :D

Vigi

Post by Vigi »

Ma ok al pazi imas besplatnih skines avg i resis se problema... pazi najvece sanse da zarazis komp je preko flesa... znaci odem do druga, vratim se ubacim fles i samo krene da pisti virus ovde, virus onde... a on skenira komp i kao fora njegov antivirus nista ne prikazuje :D

2107

Post by 2107 »

Da, ali ako skinem antivirus, ja moram da ga apdejtujem, a to ne mogu posto nemam kuci net. Kapis? :)

zlatkodesign
Automobil: LADA Samara 1.3

Post by zlatkodesign »

Uvedi net, i koristi AVG 8 free, ja koristim AVG free od verzije 6,skoro punih 4 godine i nikad nisam imao neresivih problema sa virusima, takodje je dobar i BitDefender koji takodje postoji u besplatnoj verziji. Na kraju krajeva kupi neki anti virus nisu skupi a licenca je godisnja. Nemojte da koristite nelegalne verzije anti virusa jer nikada necete biti zasticeni kao sa placenom verzijom, bez obzira na mogucnost osvezavanja baze virusa, verujte mi dobro znam o cemu pricam, a zasto je to tako je posebna tema. Okanite se krakovanja i koristite legalne verzije placene ili besplatne.
Sledeci auto Priora coupe.

2107

Post by 2107 »

Uvedi net :lol: Sta mislis, zasto ja svaki dan blejim po 3 sata u igraonici? Da imam kuci net i da mogu da ga uvedem, ne bih usao u igraonicu 8)

Vigi

Post by Vigi »

adsl, wireless, kablovska zar nema bas nista od toga ?

Wolfy

Post by Wolfy »

Verovatno nema, vidis de covek zivi :mrgreen: nhf. mada bi verovatno mogao sat.net :roll: imas valjda telefon ili mobilni...

Jos jedan dobar, a besplatan anti virus je i avast.

2107

Post by 2107 »

@ Wolfy, pa sta mislis gde sam sad? Pa cinVr brate :)
Mogu da imam net kuci, ali evo kad ste me naterali da pricam, kod mene vlada finansijska kriza :lol:

s-lada

Post by s-lada »

kazu da je avast dobar jer moze da skenira memoriju pri restartovanju kompa

Wolfy

Post by Wolfy »

@2107: pa dobro to je vec druga stvar :mrgreen:

zlatkodesign
Automobil: LADA Samara 1.3

Post by zlatkodesign »

AVAST ne moze da skenira komjuter prilikom restarta, to jest RAM memoriju, jer se prilikom gasenja-restarta, svi servisi gase ukljucujuci i sve AVAST-ove servise inace ne biste mogli da ugasite ili restartujete racunar.
Inace iz iskustva vam ne bih preporucio avast zato sto zna i da propusti dosta cesto po neki virus, a takodje sam imao problema i sa njegovim uskladjivanjem sa zastitnim zidom-firewall.
Koristite avg-8 free ili bit defender 10.
Sledeci auto Priora coupe.

Post Reply