Remont i eksploatacija automobila VAZ 2106

Moderators: dejca, dejo, darkmensale

Post Reply

Dutchman

Post by Dutchman » Thu Mar 22, 2007 5:51 pm

nerade linkovi vishe

Miljan
Automobil: Skala 55, Koral 65

Post by Miljan » Thu Mar 22, 2007 7:29 pm

Ne rade, linkove sam prekopirao sa ruskog foruma www.newshot.ru

atropin
Automobil: VAZ 2103

Post by atropin » Sat May 05, 2007 8:32 am

Wolf66

Post by Wolf66 » Fri Aug 03, 2007 11:25 pm

Kako funkcioniše rapid. share? Da li moraš da ponudiš neke svoje materijale u veličini onog materijala koji downloaduješ? Pitam jer sam pokušao da skinem održavanje i popravke raznih lada ali mi nije uspelo.

Winux

Post by Winux » Fri Aug 03, 2007 11:55 pm

Rapidshare je fajl server sa kojeg mozes da downloaudejes bilo sta ako imas odgovarajuci link za taj fajl

U ovom slucaju su to oni linkovi gore:)

Rapidshare ne dozvoljava da downloadujes jedan fajl za drugim nego moras da sacekas 1 sat kako bi ponovo mogao da downloadujes bilo sta sa njihovih servera. Naravno, ako bas oces mozes da kupis i onaj Gold Account ili tako nesto ali da li je zaista potrebno ici toliko daleko
Naravno da nije
Ne znam sta si uradio pogresno kada nisi mogao nista da skines, jer imas da kliknes na onaj "button" gde pise "Free" i potom te pita sa kog ces servera da skines i da upises kod

Simple as that

Ako bas ne zelis da cekas 1 sat do sledeceg downloada, otvorish konzolu to jest command prompt a to ces uciniti na sledeci nacin

Start > Run
tu upises "cmd" (bez navodnika)
i otvorice ti se konzola, zatim tamo ukucas "ipconfig /flushdns" (opet bez navodnika)
i "operesh" dns, potom mozes da skines sledeci fajl bez da cekas:)
Mozda ces morati da se diskonektujesh i ponovo konektujesh na net ili ovu radnju obavis offline pa se konektujes

znam da ovo pali, samo odavno ne koristim windows kao operativni sistem pa sam zaboravio

Pozz!!!

Wolf66

Post by Wolf66 » Sat Aug 04, 2007 4:14 pm

Winux wrote:Rapidshare je fajl server sa kojeg mozes da downloaudejes bilo sta ako imas odgovarajuci link za taj fajl

U ovom slucaju su to oni linkovi gore:)

Rapidshare ne dozvoljava da downloadujes jedan fajl za drugim nego moras da sacekas 1 sat kako bi ponovo mogao da downloadujes bilo sta sa njihovih servera. Naravno, ako bas oces mozes da kupis i onaj Gold Account ili tako nesto ali da li je zaista potrebno ici toliko daleko
Naravno da nije
Ne znam sta si uradio pogresno kada nisi mogao nista da skines, jer imas da kliknes na onaj "button" gde pise "Free" i potom te pita sa kog ces servera da skines i da upises kod

Simple as that

Ako bas ne zelis da cekas 1 sat do sledeceg downloada, otvorish konzolu to jest command prompt a to ces uciniti na sledeci nacin

Start > Run
tu upises "cmd" (bez navodnika)
i otvorice ti se konzola, zatim tamo ukucas "ipconfig /flushdns" (opet bez navodnika)
i "operesh" dns, potom mozes da skines sledeci fajl bez da cekas:)
Mozda ces morati da se diskonektujesh i ponovo konektujesh na net ili ovu radnju obavis offline pa se konektujes

znam da ovo pali, samo odavno ne koristim windows kao operativni sistem pa sam zaboravio

Pozz!!!
Hvala batice. Pokušaću!

Prco

Post by Prco » Thu Feb 05, 2009 3:22 am

Kakocu doc do ovog? Ovi linkovi ne rade, a www.newshot.ru nemogu nac ...

atropin

Post by atropin » Thu Feb 05, 2009 2:20 pm

prco, ja imam te fajlove. nazalost nemam premium na rapidshare. mislim da mediafire ne brise fajlove, pa cu malo pomalo da uploadujem pa da postavim linkove. posto sam ja spor... ekstremno spor... ne racunaj danas , sutra ili tokom ove sedmice. ove godine... mozda
:D
zezam se... idem da vidim, gdje su mi fajlovi.

atropin

Post by atropin » Thu Feb 05, 2009 2:31 pm

ovdje ces naci linkove za remont 2106
http://www.box.net/shared/h4ljjjrmau

Prco

Post by Prco » Sat Feb 07, 2009 4:27 am

Ej hvala ti.... :mrgreen: :mrgreen:

Post Reply