Lada klub Srbija

Udruzenje ljubitelja automobila Lada
It is currently Sun Sep 23, 2018 8:43 pm

All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 8 posts ] 
Author Message
 Post subject: ?
PostPosted: Mon Mar 12, 2012 10:23 am 

Sta bi sa slovencem sa 2102? Jeli to opet bilo neke svadje?

Profile  

Post subject: Re: ?
PostPosted: Mon Mar 12, 2012 12:30 pm 

lika je imao problem sa kritikom upucenom na racun karbon folija, zatim je napravio neukusan komentar na temu nekih felni a onda se napravio pametan tako sto je obrisao taj post.
posto sam na to reagovao, pobrisao je sve svoje postove. sta da mu radim kad ne trpi kritiku.

Profile  

PostPosted: Mon Mar 12, 2012 4:53 pm 

Automobil: Lada 112 1.5 16v
A jel možete da sredite to brisanje postova? Ima već nekoliko takvih sličajeva da neki i pobrišu il izmene svoje postove nakon 10 dana i onda cela teme gubi smisao.
Mora da postoji negde u podešavanjam maksimalno vreme tokom kog član može da izmeni svoj odgovor a nakon tog vremena je "zdravo đaci" tačnije samo mod i admin mogu to da urade

Profile  

PostPosted: Mon Mar 12, 2012 5:27 pm 

Ma on je najprije predstavio auto na krivom mjestu. To je trebao učiniti u sekciji Vozila članova. Predložio sam da prebace temu na odgovarajuće mjesto. Mislim da je to netko i pokušao.

Ona karbon folija ne stoji u onom autu nikako al nek svak radi na vlastitom automobilu upravo ono što ga veseli.

Profile  

PostPosted: Mon Mar 12, 2012 6:55 pm 

Automobil: lada 112 16v
Ja sam obrisao na Pedjinu molbu.Molim buduce clanove i forumase da vode racuna gde stavljaju teme,sta pisu i kako se ponasaju i izrazavaju.

Profile  

PostPosted: Tue Mar 13, 2012 9:43 am 

Steta! Meni se svidjela njegova 2102. Sto se tice folije, to je njegova stvar. Nisam pratio kako je teklo prepucavanje.Steta sto je ovako zavrsilo. U sustini je glupo da se bilo ko ljuti zbog tudjih misljenja a isto tako je glupo da se bilo ko ljuti zbog tudjeg ukusa. Ovako se gubi smisao foruma odnosno kluba.

Profile  

PostPosted: Tue Mar 13, 2012 10:55 am 

lik se naljutio sto smo mu dvojica rekli da su folije seljana a onda je komentarisao za felne od 80e da je cena ok ako mu ih prodavac dostavi u sloveniju za te pare. prokomentarisao sam da bi najbolje bilo da ga i na rucak odvede za tu cenu. posle toga je obrisao svoj komentar na temu felni. onda sam ja napisao da mu i nije bas neki fazon da brise svoje postove na sta je on pobrisao sve.

sve skupa niko ga nije direktno uvredio, samo smo izrazili javno svoje misljenje o karbon folijama u autu iz 70 i neke. ko mu je kriv sto ne podnosi kritiku. takodje, kad decko za 80e prodaje 4 rasirene, ofarbane felne sa odlicnim radkapnama, komentari tipa skupo je i slicno su glupi i ne vidim zasto bi se ljutio kad na takav njegov komentar ja prokomentarisem da ne preteruje.

Profile  

PostPosted: Tue Mar 13, 2012 11:01 am 

po hiljaditi put:

ovo je forum! ko ne razume sta to znaci, nek pogleda u recnik http://vukajlija.com/pretraga/izraz?q=forum

slobodna razmena misljenja u okvirima dobrog kucnog vaspitanja i osnovne ljudske pristojnosti. kome se ne svidja, daleko mu lepa kuca.

kome se ne svidja moj auto, nek slobodno kaze, sve i da se naljutim, to je moja stvar i jedino mogu da eventualno pokusam da odbranim svoju odluku da napravim bas to sto sam napravio.

takodje, smatram svojom duznoscu da odbranim i zastitim lepo ocuvane primerke oldtajmera od silovanja tipa karbon folije i plave neonke. nek kupi 2105, 07, ili samaru pa nek radi sta hoce, njih ima k'o blata.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 8 posts ] 

All times are UTC + 2 hours