Sta mislite o forumu?

Kako ocenjujete forum?

1-Lose
4
4%
2-Moze da prodje
7
7%
3-Nije los
12
11%
4-Dobar
41
39%
5-Odlican!
41
39%

Total votes: 105

skora

Re: Sta mislite o forumu?

Post by skora » Sat Nov 29, 2014 7:06 pm

Ma to su mi namerno uradili ..... :evil: .... oni su iz sindikata zavisnosti http://youtu.be/eTG38fKT68s :mrgreen:

dejca
Automobil: Nekad lada 2107.

Post by dejca » Tue Dec 02, 2014 5:26 pm

Ej ide nam nova godina a poglavice nema na forumu. Kako ćemo sad uplatiti za hosting da nam ne ugase forum.

Dare
Automobil: Niva 1.7 4×4

Post by Dare » Tue Dec 02, 2014 5:32 pm

Neka bar kaže gde, kako i koliko

altinjanin
Automobil: lada 112 16v

Post by altinjanin » Tue Dec 02, 2014 5:53 pm

:) Heh..tu sam deco...nema me neko vreme,ne zamerite,bas sam u obavezama,guzvi,..ne znam kako se zovem..elem...ne znam nista,cekajte da Marko kucne,pa cemo onda.mogu ja da vam da broj na Kajmanskim ostrvima,pa uplatite.. 8) :D :D
...a trojke su Djuro sta?-Osnovne jedinice diverzantskih grupa..

dejca
Automobil: Nekad lada 2107.

Post by dejca » Sat Dec 06, 2014 8:52 am

Ajde probajte da napravite novi nalog na forumu, ja sinoc pokusao i na meil mi nestize aktivacioni link, to sam nedavno saznao na stranici fb lada klub-u. Zbog toga i nema novih clanova.

skora

Post by skora » Sat Dec 06, 2014 9:02 am

dejca wrote:Zbog toga i nema novih clanova.
Ma sta ce ti novi clanovi :!: .....lada umire ,umire forum ....i mi sa njim ,i bole nas brige ;)

Ilija
Automobil: Ziguli 2106

Post by Ilija » Thu Dec 25, 2014 11:07 am

Misljenja sam da svako mesto gde se ljudi okupljaju zarad druzenja i opste dobrobiti zasluzuje najvisu ocenu i najzescu kritiku.

A sto se tice Skorine konstatacije, zivi sam dokaz da lada ziiiviii i ziiiveeeceee,
samo ako ja ne skviknem za dve godine. :D

Marety
Automobil: Lada Vaz 21063

Post by Marety » Thu Dec 25, 2014 11:31 pm

Ako skviknes ostavi je Skori u testament, svi znamo da je je on maziti i paziti bolje nego sebe :D
Drive with style,drive like a BOSS,drive Old school

Ilija
Automobil: Ziguli 2106

Post by Ilija » Fri Dec 26, 2014 12:36 am

S duznim postovanjem, morace Tomini da iskopaju vecu rupu. :D

A Sko\ra ce morati u buducnosti da ugradi solarne celije. 8)

Marety
Automobil: Lada Vaz 21063

Post by Marety » Fri Dec 26, 2014 12:57 am

Ma ne daj se ti! :D Ja ovo kao preventivu! :D hahaha
Drive with style,drive like a BOSS,drive Old school

travelman

Post by travelman » Fri Jan 23, 2015 9:20 pm

.....lada umire ,umire forum ....i mi sa njim ,i bole nas brige
Docekasmo i taj dan ... umro je i forum ... :sad: ... 3 komentara u 2.teme za ceo dan ... :( ...
Lepo je to sto je Alexa procistio temu delovi iz inostranstva ali je time i izbrisao ono malo volje kod nekih pojedinaca koji su forum bar koliko toliko odrzavali u zivotu ... ja sam licno juce u toj temi napisao par komentara kako bi se videlo da ima zive duse na forumu ali se izvinjavam zbog toga i povlacim se u ilegalu ....

Najgore od svega toga je sto je Boki bio u pravu kada je govorio da forum i opstaje samo zahvaljujuci saljivim komentarima ...

Alexa
Automobil: Lada 2106

Post by Alexa » Fri Jan 23, 2015 9:23 pm

Pa byroni (zaboravih nik,tako nesto) se zalio,ja sam rekao da nemam sta da radim i da bi mi odgovaralo da uredjujem forum.Sto se mene tice ne moram nista da obrisem samo sam sklonio one komentare za podloge.
Ne kapiram koju sam volju pobrisao i zasto,ali ajd necu vise nista da diram.

Boki78

Post by Boki78 » Fri Jan 23, 2015 10:38 pm

travelman wrote:Najgore od svega toga je sto je Boki bio u pravu kada je govorio da forum i opstaje samo zahvaljujuci saljivim komentarima ...
Meni se to cinilo logicnim. Lada su svakim danom u sve manjem broju, u zavisnosti od modela taj broj i eksponencijalno opada. Za samaru mogu reci da je danas u prilicnoj meri egozitka na putevima BG-a... To logicno dalje povlaci i da se baza korisnika foruma smanjuje, a inace je mala, onda to presecemo brojm onih vlasnika lada koji imaju dovoljno volje da ucestvuju u diskusijama ovde, pa onda od tog broja obratimo paznju na one koji pored pomenute volje umeju nesto sa tim kolima i da urade i dodjemo do zakljucka da je ono sto je sada na forumu je uglavnom to sto se ima. Na dalje vrlo je jasno da se vecina aktivnih korisnika skupi da bi malo dala sebi oduska Manje vise svako od nas je savrseno sposoban da svoje vozilo odrzava i bez foruma te onda prosto treba ostaviti stvari kako jesu jer je to nacin da forum malo duze potraje a da po potrebi bude i koristan u nekom strucnom smislu. Ovde vise nema dovoljno materijala da se gradi ozbiljan strucni forum. Naravno docice dan kada i sala i zabava nece biti dovoljno, ali sta da se radi, dok nesto ne nestane, nesto drugo ne nastane :)

Alexa
Automobil: Lada 2106

Post by Alexa » Fri Jan 23, 2015 11:02 pm

Nisam ja bio u pravu za ono kad sam rekao da bi trebalo manje da se pise tj da se manje zeza na forumu.
Sad kad bi odbio sve to vidim da nebi bilo uopste tema,a i generalno se ne pokrecu nove teme.
Tako da ja vise necu brisem nista.Posto ne vodi nikuda,samo izgubi jos vise smisao.

Boki78

Post by Boki78 » Fri Jan 23, 2015 11:35 pm

A sad vidis gde vodi oberStrumführer-ova "nur arbeit" strategija za forum :mrgreen:

Post Reply