Lada klub Srbija

Udruzenje ljubitelja automobila Lada
It is currently Tue Jun 19, 2018 8:19 am

All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 212 posts ]  Go to page Previous  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Kako ocenjujete forum?
1-Lose 4%  4%  [ 4 ]
2-Moze da prodje 7%  7%  [ 7 ]
3-Nije los 11%  11%  [ 12 ]
4-Dobar 39%  39%  [ 41 ]
5-Odlican! 39%  39%  [ 41 ]
Total votes : 105
Author Message
 Post subject: Re: Sta mislite o forumu?
PostPosted: Thu Dec 14, 2017 6:55 pm 

Automobil: Niva 1.7 4×4
Pozdravljam Markovu odluku da forum nastavi sa radom. Šteta što ranije nisu preduzeti neki koraci da se spreči šta se izdešavalo ali eto, pomenulo se, ne ponovilo se. Idemo dalje. Sve najbolje vam želim, drugari, i da vas Lade dobro služe kao i do sada što su!

www.ladaniva.iz.rs

Profile  

PostPosted: Thu Dec 14, 2017 7:40 pm 

Automobil: Nekad lada 2107.
Da lepo je što će forum nastaviti sa radom, ja iako više nemam ladu nastaviću da pratim forum i uvek pomognem nekome ako zatreba i znam. Lepo od Marka što je doneo ovu odluku.
Trebaju moderatori biti mnogo stroži i sprečiti onakve poruke koje sigurno nisu za dobrobit forumu. Ako neko želi primereno da se ponaša dobro došao, ono i onakvo pisanije je bilo velika sramota za sve nas.

Profile  

PostPosted: Thu Dec 14, 2017 8:00 pm 

Automobil: Moskvic Aleko
Samo je jedan kriv a zna se ko je, stari članovi nisu, bio sam im i u kući i znam kakvi su ljudi.

Profile  

PostPosted: Thu Dec 14, 2017 8:01 pm 

Automobil: Niva 1.7 4×4
Ja verujem da ćemo nastaviti da funkcionišemo kao i pre.

www.ladaniva.iz.rs

Profile  

PostPosted: Thu Dec 14, 2017 8:08 pm 

Sve je bilo dobro dok masni nije došao i počeo da proziva i izaziva

Profile  

PostPosted: Thu Dec 14, 2017 9:19 pm 

8)
Samo da se nastavimo družiti i konstruktivno diskutirati. :)

Profile  

PostPosted: Thu Dec 14, 2017 9:22 pm 
Site Admin
Site Admin

Automobil: /
Dejo preuzima kao moderator sobe 2101-2107, Niva,Noviteti, Ulja i maziva, Uradi sam i Ostalo.

Profile  

PostPosted: Thu Dec 14, 2017 9:43 pm 

Automobil: lada
aleko-2141 wrote:
Samo je jedan kriv a zna se ko je, stari članovi nisu, bio sam im i u kući i znam kakvi su ljudi.

nije vala tako... nije samo jedan kriv...

Profile  

PostPosted: Thu Dec 14, 2017 10:39 pm 

Automobil: Lada 112 1.6 16v
sve je poteklo od jednog lika. i ja sam dolazio par puta u situaciju da mu svasta napisem ali sam jednostavno odlucio da mu ne pridajem na znacaju i ne odgovaram na njegove gluposti jer ne zasluzuje da sa mnom vodi diskusiju, a to sam savetovao i ostalima ali pojedinci nisu hteli da me poslusaju. znao sam da ce do ovoga doci kad-tad pa sam mu cak i zakljucao temu kako bih sprecio ili ublazio baljezgarije, brisao sam postove i odrzavao teme koliko sam mogao i imao vremena, i to tamo gde sam imao mogucnosti da to uradim jer nisam moderator na svim temama. Ali toliko su poceli da preteruju da je moj posao moderatora u poslednje vreme iziskivao puno radno vreme kako bih mogao da sredim sve sto je bilo "zatrovano" pa sam i ja malo posustao jer nemam bas toliko slobodnog vremena.

tako da ne smatram da je jedan kriv, krivi su i oni koji su mu konstatno odgovarali i spustali se na njegov nivo. Ali smatram da je sve krenulo od jednog coveka jer je forum sasvim lepo funkcionisao dok se on nije pojavio.

Treca stvar, da na forumu ima dovoljno aktivnih moderatora koji ce kontrolisati sve gore sto sam napisao do ovoga ne bi ni doslo. Ja sam ne mogu da se borim sa svima. ustvari mozda i mogu ali nemam privilegije na svim temama i podforumima, dzabe ja obrisem postove u jednoj temi kad oni nastave na drugoj gde ne mogu da obrisem.

Prema tome, Marko, ako ti vec ne zelis da gubis vreme na forumu kao admin i ne zelis da nekom drugom das tu mogucnost, kako bi se sprecile ove pojave u buducnosti predlazem da dodelis "titulu" moderatora nekim aktivnim clanovima koji forum obilaze skoro pa svakodnevno i sve ce biti u redu. A ako mogu da izrazim svoje misljenje, trajno banovanje je zasluzio jedino masni jer je bio potpuno beskoristan ovom forumu, od ostalih banovanih clanova se moglo i te kako nesto nauciti i procitati pa su stoga zasluzili opomenu ili privremeni ban.

Profile  

PostPosted: Thu Dec 14, 2017 11:09 pm 

Pa to sam i ja rekao :-D

Profile  

PostPosted: Fri Dec 15, 2017 12:14 am 

Automobil: Nekad lada 2107.
U temama gde sam ja moderator nije bilo takih rasprava. On je pisao sta je pisao, ali ja mu nisam pridavao paznju dok drugi pojedinci jesu i socno mu odgovarali i tu je nastao problem.
Trebalo se je sa opomenama izaci na vreme i do svega ovoga nebi doslo i nebi bilo ni banovanja.

Profile  

PostPosted: Fri Dec 15, 2017 1:20 am 

Automobil: Lada 112 1.6 16v
dejca wrote:
Trebalo se je sa opomenama izaci na vreme

upravo tako. ali opomene treba da deli admin jer on te opomene i moze da sprovede u delo. a koga ti ili ja, kao moderatori, mozemo da opomenemo kad smo totalno nemocni po tom pitanju? jedino mozemo da brisemo postove koje oni uvek mogu iznova da pisu, sto se u sustini i desavalo, i tako u nedogled.

mi kao moderatori mozemo jedino da ublazimo ovakve pojave, sto bi ovde i dalo efekta da je bilo vise aktivnih moderatora u svim podforumima. evo posto je dejo preuzeo neke podforume nadam se da ce nas obilaziti malo cesce od sad :) a ja mogu pored ovih sto vec imam da preuzmem i "Osim Lade posedujemo i..." npr, a predlazem da se postavi jos jedan AKTIVAN moderator i na podforumima u kojima se navise kuca, tipa "Vozila clanova", "Ostalo", "Samara", "110/111/112" i slicno jer dzaba ih ima "na papiru" kad se pojedinci nisu ulogovali na forum godinama.

Pa kad sve to pokrijemo onda da se vrate banovani clanovi sa akcentom na masnog posto on uvek prvi pocinje sa pisanjem kojekakvih nebuloza, da isprobamo novi koncept rada. :twisted: :mrgreen:

Profile  

PostPosted: Fri Dec 15, 2017 9:37 am 

raznorazne svinjarije sam brisao u vise navrata ali ne mogu da visim na kompjuteru ceo dan da vrebam ko ce da napise neku gadost. imam posao i zivot.
malo bolja kontrola clanova, privremeni i trajni banovi i problem resen.

"bortlonger" zasuzuje opomenu i da pod hitno promeni potpis. u poslednje vreme se unormalio, ali ako nastavi sa podjebavanjem svih i svega - ban

Profile  

PostPosted: Fri Dec 15, 2017 11:24 pm 

Automobil: lada
[quote="djape1977"

"bortlonger" zasuzuje opomenu i da pod hitno promeni potpis. u poslednje vreme se unormalio, ali ako nastavi sa podjebavanjem svih i svega - ban[/quote]
to kazes ti, koji u svom postu koristis rec "PODJEBAVANJE"?????
sto se tice potpisa, to je citiran teks iz postova jednog clana foruma, i u njima nema nista lose, za razliku od tvog potpisa gde takodje stoji rec "J...."???????
:D

Profile  

PostPosted: Sat Dec 16, 2017 5:28 pm 

Automobil: Lada 112 1.5 16v
Al si fin, ko sanitetski materijal. Na svu sreću se ne javljaš često ko masni ali si egal sa njim po volji za saznavanjem novih stvari

Realno ja sam jedan od onih, prvi verovatno, koji je sa srdžbom odgovarao masnom i pride sam se trudio da ga izvređam što je to bilo moguće gore. Da li mi je žao zbog toga? Ni malo. Nisam imao problem što je čovek uživao u svom neznanju i gluposti ali jesam kada bi druge krenuo da "savetuje" tada sam najgorim vređanjiam gledao da ga oteram iz teme što je u većini slučajeva palilo na neki vremenski period. To stvorenje je očigledni proizvod sveprisutnog zaglupljivanja kojekavim pričama "s one strane grane", bratovima, farama, parovima... tvrdio je da zna svašta da bi samo par redova kasnije padao na osnovama a čim bi se počelo sa argumentima neznanje je pokrivao vređanjem. Takve osobe i u realnom životu gledam da tretiram isto kako sam njega tretirao ovde jer em što se od njih ne može ništa naučiti već su zbog svog neznanja toliko gordi da ga počnu širiti na ostale te im treba onemogućiti bilo kakvo izjašnjavanje.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 212 posts ]  Go to page Previous  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

All times are UTC + 2 hours