Lada klub Srbija

Udruzenje ljubitelja automobila Lada
It is currently Mon Jun 18, 2018 7:27 am

All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: KRITIKA
PostPosted: Fri Aug 02, 2013 11:43 pm 

Automobil: lada 112
LJUDI DANAS SAM BIO NA AUTO OTPAD ,,KIDI"I NIKAD VISE KAO PRVO SVE STO IMA JE STVARNO OTPAD U PRAVOM SMISLU TE RECI.HTEO DA MI UVALI LEPLJEN ZMIGAVAC SUPER LEPKOM.A KURS EVRA MU JE 150din.NAPLACUJE U EVRIMA A HOCE DA VRATI KUSUR U DIN.OPET PO NJEGOVOM KURSU.MOJ VAM JE SAVET DA GA NASIROKO OBILAZITE. :P

Profile  

Post subject: Re: KRITIKA
PostPosted: Sat Aug 03, 2013 1:25 am 
On ima dva nacina rada. Jedan u kome je korektan, i drugi koji si video. Kada ce ga koji da uhvati je pitanje, generalno je nepredvidivo.

Inace danas je nepreporucljivo traziti delove za lade po otpadima. Ima kada mora, ali to su retki slucajevi. Zasto?

Limundo i Kupindo. Tamo se prodaju neretko po bagatelnim cenama. Tipa 400din ceo ispravan alternator, 250 din karburator, 1000 din kompletna i ganc nova tabla osiguraca, 8000 kompletan motor za papirima ...

Ako dela na tim sistemima nema, onda nista, juri radnje, sva je verovatnoca da je cena u radnji ista ili cak niza nego na otpadu.

Cudno je da danas neko radi sa ladama na otpadu. Prosto imaju jako jako mali prostor za zaradu i to samo ako se klepece po usima...

Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC + 2 hours