Bogastvo

Ovo je kutak koji posvecujemo drugim ruskim markama, kao sto su ZIL, UAZ, AZLK,....

Moderator: parkvets

User avatar
spasoje
Posts: 876
Joined: Fri Feb 15, 2008 1:18 pm
Location: Majdanpek

Post by spasoje » Sat Aug 23, 2008 11:19 am

Zato da bih rekao koja sam ruska auta posedovao, a na osnovu podataka sa interneta, mogu se upoznati ti modeli. Šta u tome ima loše? Da nećete da me banujete zbog toga? :| Neka Marko to obriše ako nekom smeta. Slobodno...
Ваз 2103, 1979.

paja
Posts: 4
Joined: Sun Jun 22, 2008 1:22 am

Post by paja » Mon Aug 25, 2008 10:22 pm

zasto si se nasao uvredjenim? samo sam ti dobronamerno skrenuo paznju da post koji si napisao nema ni pocetak ni kraj. da si okacio neku sliku bilo bi bolje. zamisli da neko trazi po netu podatke od vozila koje si ti imao?! bzvz,stavis slike i citas pohvale i kritike....pozdrav

User avatar
2107
Posts: 1133
Joined: Thu May 15, 2008 11:56 pm
Contact:

Post by 2107 » Tue Aug 26, 2008 3:25 pm

paja wrote:Samo sam ti dobronamerno skrenuo paznju da post koji si napisao nema ni pocetak ni kraj.
Na ovo sam mislio ;)
Zato sam rekao da sam bio zbunjen :)

User avatar
spasoje
Posts: 876
Joined: Fri Feb 15, 2008 1:18 pm
Location: Majdanpek

Bolid

Post by spasoje » Sun Dec 07, 2008 11:45 pm

E da je ovaj model sada tu kao nekad... Čuvena mašina. :(

Image

Image

User avatar
vojvoda
Posts: 562
Joined: Fri Sep 28, 2007 4:25 pm
Location: Subotica

Post by vojvoda » Wed Dec 10, 2008 12:49 pm

znam ja jednog u subotici 30000 km predjenih 70 i koje godiste prva boja,prvi vlasnik, narandjasti cena sitnica 1000 eura

User avatar
spasoje
Posts: 876
Joined: Fri Feb 15, 2008 1:18 pm
Location: Majdanpek

Post by spasoje » Thu Dec 11, 2008 11:40 pm

:cry: :cry: :cry:
Ваз 2103, 1979.

Post Reply