Lada klub Srbija

Udruzenje ljubitelja automobila Lada
It is currently Sun Oct 21, 2018 4:53 pm

All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 21 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: Lada 112, 2005 god, u delovima
PostPosted: Thu Oct 08, 2015 11:54 pm 

sta bi sa ovim?
prodata ili se rastura?

Profile  

PostPosted: Fri Feb 19, 2016 9:16 am 

Jos uvek se prodaje ali u delovima.

Profile  

PostPosted: Sun Jun 12, 2016 8:15 pm 

Automobil: kalina 1117 1.4 16v
Da pohvalim kolegu Nikolu.... ;) Danas bio do njega po dogovoru da poskidam neke konektore od prekidaca, relej za zadnje maglenke, famozni konektor od potenciometra (davaca polozaja leptira).... Ja hteo da lepo svucem samo plastike, Nidza zemio cvicangle i okratio sa sve zicama :twisted: ..... Elem, hvala mu veliko! I BIO JE VISE NEGO SKROMAN U NAPLATI!!!! :angel (Moderator, izvini na velikim slovima!!) Inace, lajka ima jos dobrih delova na sebi, npr: desna vrata (prednja i zadnja su sasvim ok, NE moraju da se krpe, malo smirgle i antirost), zatim peta vrata perfektna (katadiopter (macje oko) ceo, spojler onaj veci (sto zaklanja brisac) ceo, neogreban!!), leva vrata su tu i tamo (mada nije strasno (ja nisam ni na jednim imao donji deo!!! :cry: )), prednja soferka besprekorna (samo mora da se pazljivo skine) nema ni jednu ogrebotinu, enterijer korektan koliko sam mogao da primetim posto je vec dobrano raskombusana, torpedo nije ispucao, ima jos prekidaca, cela tabla sa osiguracima (full puna), maska oko brzinomera cela, ima svu staklariju, plastika oko prednjih brisaca nije nigde pukla (ima jos uvek sve poklopce preko srafova (to inace likovi u perionici strucno oduvaju :hit ), ostala mu nova pumpa za vodu (od 1.5 16v) (inace njegov je 1.6 16v) tako da pitajte coveka.... Pozeljno je da ko moze da ode do njega u Vincu (ne mora mnogo da se zavlaci, par stotina metara od Smederevskog puta i glavne raskrsnice ka Lestanima) i da licno poskida sta mu treba.... Inace, kako mi rece uskoro ce na otpad kao staro gvozdje :oops: :cry: Steta za iole korektne i zdrave delove...

Profile  

PostPosted: Sat Jun 25, 2016 6:28 pm 
Koje je boje lada?

PostPosted: Sat Jun 25, 2016 6:32 pm 
Pošto prednja desna komplet vrata? Jel radi podizač? Jel to baš siva ili ona što vuče na plavo?

PostPosted: Mon Jun 27, 2016 6:20 pm 

Automobil: kalina 1117 1.4 16v
Da ja odgovorim.... Srebrna, nije ona plavkasta (afalina)! Najbolje je da ga pozoves i pitas! Imas broj telefona u nekom od postova, ili mu posalji privatnu poruku. Ja planiram ovih dana da odem do njega na jos koju "turu" konektora, pod uslovom da je nije odneo na otpad!

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 21 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 2 hours