Lada klub Srbija

Udruzenje ljubitelja automobila Lada
It is currently Sun Dec 17, 2017 11:20 pm

All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 277 posts ]  Go to page Previous  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Author Message
 Post subject: Re: Akumulatori
PostPosted: Tue Oct 24, 2017 11:23 pm 

Automobil: Lada Samara
Topla akumulatori su dobri.. jedan mi je trajao 6 godina a ovaj sad sto je u autu iduci mjesec puni 5 godina I sto je najbitnije nemas s njim nikakvih problema. Black hors sam imao jedan I ne bih vise njih uzimao jer nije ni garanciju ispostovao do kraja.. I to je jedini akumulator koji sam video da je skroz crkao a to znaci da nakon vise od sata voznje I pauze od par minuta, dok se nasulo gorivo na pumpi, nije mogao zaverglati a tad je bio star nesto preko 3 godine.
Ove fensi akumulatore, Bosh I Varta, nisam nikad koristio..

Profile  

PostPosted: Wed Oct 25, 2017 1:13 am 
Čuj blek hors tri godine, meni je posle godinu ipo u sred leta, jedno jutro samo zakucao. Crkla ćelija kako su rekli, dobio nov koji je isto jedva godinu ipo sastavio. Uopšte ne znam ko kupuje to đubre danas, kako ne pocrkaju od gladi?

PostPosted: Wed Oct 25, 2017 1:43 am 

Automobil: Skala 55, Koral 65
Black Horse ne postoji vec par godina, ne rade vise, mislim da je zadnja serija 2013 ili 2014 napravljena.
Inace bilo je kako se zalomi, neki crkne posle 3 meseca, neki radi po 6-7 godina, meni jedan radio 7, jedan 5 godina, jedan crkao u garanciji posle par meseci, pa uzet drugi koji je isto zezao, ali otisao sa autom. Ranije su bili dobri, posle 2005-6 jako losi.
Exide djubre nevidjeno sa naduvanom cenom kao da je pozlacen, uvoznik prevarant kakav ne postoji na svetu, pisao sam cini mi se ovde o problemima koje sam imao sa njim.

Varta sedma godina jos uvek radi kao da je sad kupljen, punjac nijednom nije video, ja sam odusevljen tim akumulatorom.

Profile  

PostPosted: Wed Oct 25, 2017 3:18 am 
Čudi me baš za taj exide da su teški prevaranti, i mene je taj akumulator zezao od prvog dana u novom autu.

PostPosted: Tue Oct 31, 2017 11:40 am 

Automobil: Lada Niva 1.7i 4x4
Odluka pala na Toplu, jutros kupljen i ugradjen u njihovom ovlascenom servisu akumulatora. Naravno uz proveru instalacije, ali i starog akumulatora.
55Ah, 550A, 32 meseca garancija, proizveden u 35 sedmici 2017te. Uz ostavljanje starog akumulatora izasao me 6600rsd.
Vergla i pali kao luda, radio se ne resetuje prilikom verglanja. Ja za sada zadovoljan.

Profile  

PostPosted: Wed Nov 01, 2017 6:06 pm 
50 i kusur evra plus ostavljanje starog (oko 5 evra) za "moderan" nov akumulator koji jedva sastavi u proseku 3 (tri) godine upotrebe. Zanimljivo.

Pod moderan mislim na pojačanu udarnu snagu zarad koje se akumulator ubrzano raspada zahvaljujući tim izbušenim pločama. Genijalno.

PostPosted: Thu Nov 23, 2017 10:26 pm 
Kakvi su ovi biloxi akumulatori? Ko to pravi? Sad su na akciji u metrou. Cini mi se jako dobra cena, mi smo neki ruski magnum ili tako nekako slično isto platili.

https://catalogues.metro-group.com/metr ... a-7/page/1

Attachments:
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_rsz_wp_ss_20171123_0001.jpg
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_rsz_wp_ss_20171123_0001.jpg [ 36.77 KiB | Viewed 99 times ]

Post new topic Reply to topic  [ 277 posts ]  Go to page Previous  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

All times are UTC + 2 hours