Lada klub Srbija

Udruzenje ljubitelja automobila Lada
It is currently Sun Sep 23, 2018 3:08 am

All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 24 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: Auto placevi u Srbiji
PostPosted: Sun May 07, 2017 11:15 pm 
Iz neka dva razloga. 1 cist racun duga ljubav, ili makar dobrosusedski odnosi. A drugo situacija u kojoj nn kupac ima dobrog drugara, obojica ili makar jedan se razumeju u mehaniku i imaju znacajnije iskustvo u odrzavanju vozila u pitanju je poprilicno redak slucaj. Nije nesto sto se da razmatrati kao prosek, cak ni blizu.

PostPosted: Sun May 07, 2017 11:42 pm 

Automobil: Moskvic Aleko
Imamo solidan bajs trenutno se sklapa :-D

Profile  

PostPosted: Sun May 07, 2017 11:48 pm 

Automobil: Niva 1.7 4×4
Boki78 wrote:
Dare wrote:
Ja uvek glasam za novo. Makar i iz niže klase. Novo je novo, da se ne lažemo.

Posle godinu dana cena ode bar 20% nizbrdo, neretko i vise ...

Pa da ali ko još menja novo vozilo posle godinu dana? Kupiš i ne misliš više o vrednosti.

www.ladaniva.iz.rs

Profile  

PostPosted: Sun May 07, 2017 11:56 pm 

Nov auto preko 15000 eura je venčanica za neke, ja da sam kupio daciju stepway ili grande punta dao bih tad do 15000, taj bi auto do sad imao preko 200 000 km i da ga prodam dobio bi oko 4000 eura i kome se to isplati nego voziti dok ima duše

Profile  

PostPosted: Mon May 08, 2017 12:31 am 

Automobil: Lada 112 1.6 16v
A ja i dalje nisam dobio ni jedan konkretan odgovor. :D Jel znate neki iole posten auto plac u Srbiji? Licno imam dobra iskustva sa Holliday-em iz Sapca, a i dosta ih hvale ali sada vidim da su se fokusirali bas na prodaju skupljih automobila.

Profile  

PostPosted: Mon May 08, 2017 1:02 am 
Dare wrote:
Boki78 wrote:
Dare wrote:
Ja uvek glasam za novo. Makar i iz niže klase. Novo je novo, da se ne lažemo.

Posle godinu dana cena ode bar 20% nizbrdo, neretko i vise ...

Pa da ali ko još menja novo vozilo posle godinu dana? Kupiš i ne misliš više o vrednosti.

Pa sad bas pojedinacno ne znam :mrgreen: , al bukvalno njih koliko volis :) Ne sto nije retka pojava nego zapravo veoma uobicajena. Ta klasa ljudi upotrebu posmatra kao neku vrstu fiksnog troska. Plate odredjenu cenu za ufur u igru i to je prvo novo vozilo koje kupe, posle samo obnavljaju, tj vrate prilicno mlado vozilo, doplate nesto i nastave dalje opet u novom vozilu. Neretko je to sve pod nekim kreditima, pa na kraju ispadne kao da rentaju vozilo za pare koje su solidno manje nego da rentaju takvo vozilo direktno od kuce kojoj je to posao.

BokeYGTi wrote:
A ja i dalje nisam dobio ni jedan konkretan odgovor. :D Jel znate neki iole posten auto plac u Srbiji? Licno imam dobra iskustva sa Holliday-em iz Sapca, a i dosta ih hvale ali sada vidim da su se fokusirali bas na prodaju skupljih automobila.

Skroz si u pravu, a mislim da bi tako sta mnogi zeleli da znaju skoro koliko i kombinaciju za sedmicu na lutriji :mrgreen: Sad ozbiljno, ako na recimo 159 planiras da satrosis 3-4000 zajebacete svaki, ako pak planiras da se rasiris skoro pa puta dva onda ti je svaki preveliki rizik, pa obrni okreni mnogo je bolja prica da ti kontrolises celu kupovinu od starta ....

PostPosted: Mon May 08, 2017 7:19 am 

Automobil: Nekad lada 2107.
BokeYGTi wrote:
Licno imam dobra iskustva sa Holliday-em iz Sapca, a i dosta ih hvale ali sada vidim da su se fokusirali bas na prodaju skupljih automobila.

Isto i bankom iz leskovca, ranije je tu imalo i kola od 1500 e. nekad i manjen sad retko da nadjes nesto i za 3000. Ranije kupci su ih hvalili, kazu isli po srbiji da traze vozilo i opet se vratili kuci i u leskovac i bankom kupili.

Profile  

PostPosted: Mon May 08, 2017 11:01 am 

Ja ti nisam rekao za plac zato što ih izbegavam, imao sam jedan ali na fino ne može da se radi i zatvoren je, tu ko je uzeo bilo je sedi i vozi, gledam na "mojoj garazi" neki klinac traži 159 i svi ga nešto kuliraju ili ne pričaju dobro, ja sam uvek za to da svaki auto ima prednosti i mane, ostaje ti da gledaš oglase i da čekaš da se pojavi nesto da valja.

Profile  

PostPosted: Mon May 08, 2017 12:38 pm 

Automobil: lada
gde god da kuoujes, bilo na placu bilo od nekog drugog, bilo alfu, bmw ili sta god, planiras da kupis auto starije od 10 god... 99% da ce svako od njih imati pravih predjenih 300 i vise hiljada km, i taman su zreli za stalna ulaganja.. iako je dosta skuplje, daleko sigurnije i isplatljvije je ici na auto nize klase, ali sa upola manjim brojem godina starosti.. kao 7 na lotu je nqci desetak i vise god star auto, sa malim brojem predjenih km, a i kadbi ga nasao,cena je ne tako niska

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 24 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 2 hours