Lada klub Srbija

Udruzenje ljubitelja automobila Lada
It is currently Wed Nov 14, 2018 10:08 pm

All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 10 posts ] 
Author Message
 Post subject: Vozite li šta na dva točka ...
PostPosted: Tue Apr 14, 2015 12:38 am 
Use, nase I podase … Travijeva tri zivotna pravila … a kad nema nista na dve noge, dobro dodje I uzjahati nesto na dva tocka …

Tako bi I juce, lep suncan neradan dan I milina za skitarenje. Novcanik prazan, Samara presusila a ja nabacio koje kilo vise pa nije bilo mnogo razmisljanja. Isteram CBR.a iz garaze I pravac pumpa ….

Obavim tu o jednom trosku mali I veliki servis I avantura pocinje …
Image

Brzo se sjurim do Pancevackog mosta ali obzirom da sam se predhodnog dana cabrioletisao na toj strani, produzim dalje...
Image

Jezdim tako praznim ulicama moga sela kad ugleda jednu produzenu Nivu …
Image

A zatim I vrlo brzo izadje na dorcolski kej gde pocinje biciklisticka staza I krenu dalje …

Image
Image

Krstarim ja tako kad ugledam nekog mangupa kako ga okrece pod rucnom I hoce iz Dunava da uplovi u Savu …
Image

Prebacim ja tu u sport mod, iz 14te ga munem u 13tu brzinu I vrlo brzo ga stignem … I preteknem …
Image

Ispratim ga pogledom I krenem za njim …
Image

Stignem do pristanista kad ono jos jedna barka leluja na talasima …
Image

Okinem tu jos jednu fotku u nadi da cu se I ja nekada popeti na kruzera kad prodam iljusina za 2. tauzenke minimum …
Image

Krenem dalje, planirao sam do Zemuna I Venecije ali kako je bila guzva za lift, ja produzi pravo …
Image

Napravi pauzu ispod Gazele I ostavi grafit za uspomenu …
Image
Image

Most preko Ade …
Image

Ada …

Image
Image

Malo smo hladili gume od paljenja …
Image

Pozerima smo nabili kompleks … svi su se smejali gde sam parkirao CBR.a ali kada smo stali u vrstu videlo se ciji je najveci …

Image
Image

Dodjosmo I do kraja jezera ….
Image

Nikada nisam bio u fazonu pozera vec su me uvek vukle daljine sve dalje I dalje … istera CBR.a na asfalt pa udri po gasu …
Image
Image

Prodje I obilaznicu ok Beograda …
Image

Ovde pojedinci dovlace svoje krkele I servisiraju …
Image
Image

Prodjoh I Ostruznicu I vozim se uz Savu …
Image

I stigoh do Umke …
Image

Ovde vec pocese da mi opadaju obrtaji, niukako da ortaljku poteram u crveno sto je siguran znak da nesto treba ubaciti u kljun … ali, frka na vidiku … praznik je I sve je zatvoreno …
Image

Sva sreca pa pronadjem neki otvoren kiosk i kupim neke slatkise. Sedim tako I odmaram a ujedno se I dvoumim da li da udjem u neki medjugradski bus I vratim se njime do Bg. Ali dzabe, sirotinjo I Bogu si teska kad nemas ni za bus tiket …
Image

Dvoumim se da li da izadjem na straftu, ubacim ga u 18tu I tako ga sprasim do centra ili da se vratim starim putem. Odlucujem se za drugu varijantu …
Image

U tom trenu me nesto lupka ispod pupka. I vrsnjaku pripalo muka pa trazi da ga olaksam istih. Nekada je ovde bio kontrolni punkt I dva puta me je hvatao radar. Nekada su mi ovde olaksali novcanik a sada sam se ja olaksao u njihovom radnom kabinetu pa smo poravnjali racune …
Image

Put I u povratku vodi uz Savu, paznju mi je privukla ova mala kucica za decu na drvetu …
Image

Do Ade sam se vratio zacudjujuce lako I brzo pa resi da proskitam I tuda malo uzduz I popreko mada je guzva u saobracaju velika …
Image
Image

Ko ne zna kako funkcionise poluga, to moze ovde vrlo brzo da nauci … I da Yuga podigne jednom rukom …
Image
Image

Ostavljam Adu iza sebe I krecem dalje …
Image

Nas dvoije I romantican zalazak sunca …
Image

Beograd na vodi …
Image
Image
Image
Image

Zvoni mi mob, pa vatam zavetrinu …
Image

Drugari me zovu na ladnu pivkanu a kako je Travi uvek raspolozen za druzenje odmah menjam plan I rutu u sekundi. Teram drekavca u tunel a CBR stavljam u siti mod …
Image

Prolazim pored solitera gde su Tihi I Prle nekada bacali petarde nevaljalim cikama u dnevni boravak …
Image

Ubrzo stizem na mesto susreta ali I tu pravim jedan krug …

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Cuvena ruski T34
Image

I ostala gvozdjurija …
Image
Image

Cuveni nemacki jurisni tenk, spusten maximalno. U to vreme je postizao rekordnih 55km. Bili neki matorci pa ja prisluskivao …

Image
Image
Image

Ovde sam se sastao sa drugarima I od tog trena imam prekid filma ... :roll: ... Kako sam se u Jednom komadu dovezao do kuce, sam Bog zna … ili sto bi rekli, budalu I Bog cuva … :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...

U svakom slucaju mojoj bezbednosti je doprineo I brat Skora koji mi je jos jesenas u ime ljubavi poklonio nov prsluk … :prvi ...

Image

P.S. Boki spremaj se za Mladenovac I Kosmaj, znas sta si obecao zimus … nemoj posle da bude kako ti je bajs kod Strumpfa na servisu I nisi u prilici za pedaliranje …. :lol: ...

Post subject: Re: Vozite li šta na dva točka ...
PostPosted: Tue Apr 14, 2015 12:45 am 
travelman wrote:
P.S. Boki spremaj se za Mladenovac I Kosmaj, znas sta si obecao zimus … nemoj posle da bude kako ti je bajs kod Strumpfa na servisu I nisi u prilici za pedaliranje …. :lol: ...

Ne se brigaj, Mladenovac ti je chkin dim u odnosu na Kosmaj preko Barajeva :) BTW jedva sam cekao na zrtvu sa kojom cu na Kosamj, samo mora se na prurpeme pre toga jer je to ipak 150+ km brda :) Al kad se vratis od prvi put dva dana ne znas za sebe, treceg uzivas .... :D

PostPosted: Tue Apr 14, 2015 3:06 am 

travelman wrote:
Tako bi I juce, lep suncan neradan dan I milina za skitarenje. Novcanik prazan, Samara presusila...........

Dokon pop i jarice krsti !!!! .....C c c ....... :mrgreen: ......aauuuu boze budale je*oteeee :mrgreen:

Pa sto nisi dosao da ti dam 2000din za benzin za kabrija :lol: da ides ko covek da se provozas ,
a mozda bi i usput bilo ....Image

P.S.

To mozes da palis Dejcu koji ne zna ovu rutu,inace nas iz Beograda nikako :!: .....od tvoje kuce do Ostruznice i nazad nema NI JEDNA uzbrdica,tako da bi to mogao i JA da odvozam :!:

A ovo sto planirate za Kosmaj ,obavezno da mi se javi vreme polaska :twisted: .......hocu budjavog(Boki78) da sateramImage jedno dva puta kolima u jarak :lol:

P.S.2

Jel zna neko kolko vredi onaj bajs :? .....ako moz da dobaci do 200e da zalivadim ja to i da kupim neku samaru za delove ,a ne on u 50godina da mi izigrava momcica :!:

Profile  

PostPosted: Tue Apr 14, 2015 3:24 pm 

Automobil: Lada 112 1.6 16v
vozimo vozimo :twisted:
Image Image Image

Profile  

PostPosted: Tue Apr 14, 2015 4:34 pm 
skora wrote:
Pa sto nisi dosao da ti dam 2000din za benzin za kabrija :lol: da ides ko covek da se provozas ,
a mozda bi i usput bilo ....Image

Cek ti bi pokazivao sise prolaznicima? :mrgreen:

skora wrote:
To mozes da palis Dejcu koji ne zna ovu rutu,inace nas iz Beograda nikako :!: .....od tvoje kuce do Ostruznice i nazad nema NI JEDNA uzbrdica,tako da bi to mogao i JA da odvozam :!:

Super, prvom prilikom ides sa nama dvojicom uz sitnu izmenu da cemo mesto ka Umci da zamaknem ka Maloj Mostanici :!:

skora wrote:
A ovo sto planirate za Kosmaj ,obavezno da mi se javi vreme polaska :twisted: .......hocu budjavog(Boki78) da sateramImage jedno dva puta kolima u jarak :lol:

Kako mislis da te posle vadimo iz jarka? :mrgreen:

skora wrote:
Jel zna neko kolko vredi onaj bajs :? .....ako moz da dobaci do 200e da zalivadim ja to i da kupim neku samaru za delove ,a ne on u 50godina da mi izigrava momcica :!:

50 max

PostPosted: Tue Apr 14, 2015 9:01 pm 

Automobil: Moskvic Aleko
O ludog li coveka :mrgreen:

ja sam isao do ade i do dorcola iz dosade al ovoliko ne, od mirjeva do umke i nazad ima nekih 60+ km i jos ostalo al kontam da je ubio nekih 100 km a mozda i vise

Moj bajs ceka bokija da se sklopi :mrgreen:

Profile  

PostPosted: Tue Apr 14, 2015 9:07 pm 
Nije frka, zavrsim selidbene procese i odradimo bajs. Sad barem dobacivanje istog nije problem. Posle uhvatimo Strumpfa da se vozimo do Arandjelovca i nazad. skoro se hvalio kako je ozbiljno kondicionirani Strumpf, popne se na prvi sprat a da se samo malo zadise :mrgreen:

PostPosted: Tue Apr 14, 2015 9:19 pm 

Automobil: Moskvic Aleko
ja nisam vozio dve godine a mozda i vise, bice belaj :D

Profile  

PostPosted: Wed Apr 15, 2015 8:59 pm 
Quote:

Travi vozi bajs od malih nogu pa zato danas u 50oj istrci na 4. sprat bez problema a ne ko Skora u svojih 35 se zadise vec na 1. spratu... :lol: ...
A bajs je placen 20e, prodavcu bilo frka da ga se oslobodi sto pre pa daj sta das ... 8) ...

Listam neke stare slike pa nadje ovu iz 98 ... vec tad mi se Samara nabacivala ali je nisam primecivao ,,, :D ...

P.S. Boki, ovako izgleda montiran nosac sa 2 bajsa i lagano 120-130 autoputem na duge staze ...

Image

PostPosted: Thu Apr 16, 2015 2:39 am 

travelman wrote:
a ne ko Skora u svojih 35

:D :D :D .....eeee kad je toooo bilo :mrgreen: ....auuu al smo matori :cry:

P.S.

Ciji je ono Fokus :shock: ako je 98ma .....to je tad bio nov auto ....tad je izasao

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 10 posts ] 

All times are UTC + 2 hours