LADA CLUB CAFFE

Moderators: dejo, djape1977, radek mb, Alexa, Shone89

Gago
Automobil: Samara 1.3s

Re: LADA CLUB CAFFE

Post by Gago » Sun Dec 07, 2014 12:33 pm

Dejca zaduzen za struju, Skora za mehaniku za savete na forumu, a obojica znaju da upravljaju forumom, tako da je najbolje da imamo dva administratora :prvi
Izvlacili bi najbolje jedan iz drugog :prvi
Samo Samara Srbina Spasava

skora

Post by skora » Sun Dec 07, 2014 1:02 pm

Aj batalite zezanje samnom.....ne poznajem ja lade tako dobro.....ako vam je stvarno stalo do foruma i kluba.....onda ga treba dici na ozbiljan nivo sa dosta rada i truda .....a to zahteva CLANARINU i OZBILJNOG ozbiljnog vodju koji poznaje materiju do te mere da za njega na pomen LADE nepostoji nikakva tajna!!!!!

Dakle .....vratite elektronicara i pustite coveka da nas necemu nauci ......To sam vam rekao jos istog dana kada sam ga upoznao ....a sistemske greske koje su ga udaljile su neka druga prica.

Dakle on je pravi covek za ovaj forum !!!!!....njemu treba u jedra da duva :
- Brajoni,jer stvarno poznaje sve gremline oko 11x......
- Djape je naravno neprikosnoven za ove kockaste lajke...
tako ovaj kao admin i ova dvojica kao modovi je dobitna kombinacija za FORUM.
Njima treba dati coveka za tehnicku podrsku ,jer posao oko kreiranja sajta,nema veze sa zvonom menjaca ili kardanom.

Samo tako FORUM moze dobiti na STRUCNOM kvalitetu........a pocetak price lezi u zakljucavanju istog i clanarini koja je MNOGO ozbiljnija od 100din koliko kosta godisnji domen.Samo registracija kluba kosta oko 25.000din cisto da znate ...pa pecat,pa racun,pa clanske karte ..itd ....

Ukoliko od ovakvog ozbiljnog rada nema nista sa gore navedenom ekipom,onda cisto sacuvati ovu formu ovakva kakva jeste ,a za to opet treba covek koji se bar 5 puta uloguje u toku dana ,a da pritom zna sta je lada,kako radi i cemu sluzi.
Takav covek je DEJCA ,jer on odgovara profilu takvog clana .....

Pa sad ......kako Vam volja ..... :)

Gago

Post by Gago » Sun Dec 07, 2014 1:16 pm

Pa ti si se sam kandidovao, zato i spominjemo :D

Ja sam za to da ostane ovakav kakav jeste ili slican, sa novim adminom i moderatorima tema, jer 90% koji se vode da su modovi, nisu usli na forum duze godina...
Nije nam potreban klub i clanarine, ali je potrebno da se prica malo uozbilji...
I da se sredi to oko registrovanja novih clanova, ne znam sta tu moze biti problem... :?

Boki78

Post by Boki78 » Sun Dec 07, 2014 2:43 pm

skora wrote:Dakle .....vratite elektronicara i pustite coveka da nas necemu nauci ......To sam vam rekao jos istog dana kada sam ga upoznao ....a sistemske greske koje su ga udaljile su neka druga prica.
Ti pobrkao loncice oziljno, ovo je LaDa, a ne LaZa forum :kez :mrgreen:

Elem mani se corava posla nego da ustolicujemo Dejcu. Ko ce normalan da daje 200e za registraciju kluba pocivseg brenda i jos da se zeza usveseljavajuci/zamejavajuci prodavce pitanjima za popust. :mrgreen:

skora

Post by skora » Sun Dec 07, 2014 2:53 pm

Gago wrote:Pa ti si se sam kandidovao, zato i spominjemo :D
Ma ja sam rekao ...ja cu da platim sam 11,7e ali da ja iskreiram politiku foruma jer mi je nenormalno da stalno kad sednem za lada forum vidim 1600 clanova,a 6 meseci srecem istih 10.Pa sta znace onda ovih 1590???? Brisi ih brate mili .....pa ako se neko od njih ponovo zainteresuje ,u 2 klika se ponovo registrovao .....ali takvih moze biti plafon 10 !!!!Cim nisi postovao mesec dana na forumu ja licno smatram da takvom nije mesto u kolektivu.....ako mi ne trebamo njemu ,ne treba ni on nama ......pa onda dalje .....sta znaci recimo forum otvorenog tipa ???? Cemu to???? Zbog koga???? Zbog tamo nekog???? Pa ko ga hebe ......ako ne nalazi za shodno da se pridruzi i deli s nama dobro i zlo ,zasto mi njemu da damo NEKO dobro,u vidu objasnjenja popravke nekog kvara.Sto???? Ili recimo sto ceo svet mora da gleda ili cita sta sam ja rekao tebi......ili sto mora ceo svet da gleda sliku tvog auta,tebe itd ....Cemu to????
Po meni - to tako ne treba .....
Gago wrote:Nije nam potreban klub i clanarine, ali je potrebno da se prica malo uozbilji...
Ha ...pa kako - neces klub a hoces ozbiljnost???? Neces clanarinu a hoces boljitak.Pa kako ???? Koja prica da se uozbilji ???? Izmedju mene i tebe ...mene i Dejce...tebe i Dejce .....Sto??? Jel ovo ozbiljan forum pa samo mora ozbiljno ,ili je smejurija sa nama desetoricom,pa sto da se ne salimo???? Pa zamisli samo OVAJ forum bez sprdacine nas 10tak???? Pa nebi bilo 6 postova za 6 meseci....a od tih 6,tri bi bila alekova sa napredkom radova.....Dakle KO i za KOGA da uozbilji forum??? Ti zbog mene ili ja zbog tebe???? Ja zbog travija ili on zbog Bokija??? itd ....ne kapiram te ..... sta uopste smatras pod terminom UOZBILJITI ???? Kad se desi da neko ima kvar,i da pita nesto,NIKAD se nije desilo da je neko napisao IJEDNO neozbiljno slovo.....barem koliko ja znam ......a to sto se ne zezamo sa recimo Daretom,Brajonijem ,Jeronimom....pa to je logicno - ne znamo se.Ni tebi nisam rekao da si mali Buda dok nismo pojeli zajedno tanjir jela ......usli u kucu jedan drugom......postali nesto vise od forumskih clanova.
Gago wrote:I da se sredi to oko registrovanja novih clanova, ne znam sta tu moze biti problem... :?
Pa KO da sredi ???? Ko ti je zaduzen za tehnicku podrsku??? Jel imamo takvog???? Ako ga imamo onda NE da se sredi,nego DA sredi !!!! A ako ga nemamo ,onda je prica prazna......Pa jel stvarno mislis da za 11.7e na godisnjem nivou moze sva da prsti kako treba ......ili da ima nesto malo modernije i savremenije od phpBB platforme.Ima Gago ....ima....ali to kosta ,a to sto kosta se placa od clanarina,pa se onda zavrcu usi provajderu ako nesto nece ....a ovako mos samo da places
Boki78 wrote: Ko ce normalan da daje 200e za registraciju kluba pocivseg brenda i jos da se zeza usveseljavajuci/zamejavajuci prodavce pitanjima za popust. :mrgreen:
OK .....bez popusta 8) ...... ali bez registrovanog kluba nema ni pregovora :cry: ..... jel si NIKO ,a kad si klub onda si NEKO ....pa je i popust malo ozbiljniji ....NEKI ;)
Boki78 wrote:Ti pobrkao loncice oziljno, ovo je LaDa, a ne LaZa forum :kez :mrgreen:
Nemoj ti meni da uskracujes prava na slobodu izrazavanja :!: ..... Ti prvi si zreo za ludnicu :kez
Hebo te ucitelj koji te ucio zanatu (Lada-rskom)

Image

Gago

Post by Gago » Sun Dec 07, 2014 3:02 pm

Ha ...pa kako - neces klub a hoces ozbiljnost????
Pogledaj postove iz 2008e i 2009e pa ces videti da je bio puno ozbiljniji forum ;)

skora

Post by skora » Sun Dec 07, 2014 3:06 pm

Gago wrote:
Ha ...pa kako - neces klub a hoces ozbiljnost????
Pogledaj postove iz 2008e i 2009e pa ces videti da je bio puno ozbiljniji forum ;)
Pogledaj broj AKTIVNIH clanova iz 2008me pa ces sam dobiti odgovor ;)

Boki78

Post by Boki78 » Sun Dec 07, 2014 3:08 pm

skora wrote: Ha !!! Pa KO da sredi ???? Ko ti je zaduzen za tehnicku podrsku??? Jel imamo takvog???? Ako ga imamo onda NE da se sredi,nego DA sredi !!!! A ako ga nemamo ,onda je prica prazna......Pa jel stvarno mislis da za 11.7e na godisnjem nivou moze sva da prsti kako treba ......ili da ima nesto malo modernije i savremenije od phpBB platforme.Ima Gago ....ima....ali to kosta ,a to sto kosta se placa od clanarina,pa se onda zavrcu usi provajderu ako nesto nece ....a ovako mos samo da places
phpBB je za ovo mesto dobro odmerena platforma. Sem toga prilicno je ziv projekat i to sto si navikao da placas maglu na drugom mestu ne mora da znaci da moramo i mi ovde :mrgreen: :kez
skora wrote:
Boki78 wrote: Ko ce normalan da daje 200e za registraciju kluba pocivseg brenda i jos da se zeza usveseljavajuci/zamejavajuci prodavce pitanjima za popust. :mrgreen:
OK .....bez popusta 8) ...... ali bez registrovanog kluba nema ni pregovora :cry: ..... jel si NIKO ,a kad si klub onda si NEKO ....pa je i popust malo ozbiljniji ....NEKI ;)
A kada si clan kluba, pa to je ka da si pocasni clan bibliooooteke more :mrgreen: Alo Lada klub, ne BMW, ne Mercedes, cak ni sugavi VW nego Lada. Pa kad se pojavis sa tim clanstvom u najavi si klovn za prodavca :mrgreen: Mogao bi i da osnujes udruzenje penzionera preko 95 godina, nesto tipa "Klub - Svetlost na kraju tunela" i sl.
kad vec obozavas beznadezno progresivno opadajuce clanstvo :mrgreen:
skora wrote:
Boki78 wrote:Ti pobrkao loncice oziljno, ovo je LaDa, a ne LaZa forum :kez :mrgreen:
Nemoj ti meni da uskracujes prava na slobodu izrazavanja :!: ..... Ti prvi si zreo za ludnicu :kez
Hebo te ucitelj koji te ucio zanatu (Lada-rskom)

Image
Pa taj izgleda hebe sve sto dofati, a ti si fasovao stokholmski sindrom samo tako :kez :mrgreen:

skora

Post by skora » Sun Dec 07, 2014 3:39 pm

Boki78 wrote: phpBB je za ovo mesto dobro odmerena platforma.
Pa zato sam ga i spomenuo ....jer je za OVO mesto odmeren...ali kad bi OVO mesto postalo kao neko ONO,onda bi i mi morali kao i ONI na nesto drugo da predjemo jel phpBB nebi bio odmeren.....
Boki78 wrote: Sem toga prilicno je ziv projekat i to sto si navikao da placas maglu na drugom mestu ne mora da znaci da moramo i mi ovde :mrgreen: :kez
Glupo mi je da uopste pricam s tobom na ovu temu jer si babaroga u ovoj oblasti,pa bih sam sebi bio smesan u tom dijalogu......ALI ..... da MI ipak platimo tu maglu pa da moze neko nov da se registruje ??? A??? Sta mislis???
Boki78 wrote:Pa kad se pojavis sa tim clanstvom u najavi si klovn za prodavca :mrgreen:
C c c ...kako ti nemas pojma ..... sa kojim bre prodavcem???? Sa Miletom iz Sarite???? Taj me ne zanima u zivotu ......samo sa SANEL-om bi opstio.....tamo sve ide preko racuna ...a KLUB ima SVOJ racun ....PIB....registrovan je u APR-u.........
:!: Ima u LADI kao brendu (kod nas) potencijala BAR za jos 5 godina...... zapamti sta ti kazem ;)
Boki78 wrote:Pa taj izgleda hebe sve sto dofati, a ti si fasovao stokholmski sindrom samo tako :kez :mrgreen:
E dovescu ga nazad ,ne zvao se ja strumf :lol:

Gago

Post by Gago » Sun Dec 07, 2014 3:47 pm

Pogledaj broj AKTIVNIH clanova iz 2008me pa ces sam dobiti odgovor ;)
Sta hoces ovim da kazes? :?
Mislis da bi se povecao broj aktivnih clanova kada bismo postali klub i kada bi svako morao da iskesira 10, 20 evra za godisnju clanarinu?
Ja mislim da ne bi...

Boki78

Post by Boki78 » Sun Dec 07, 2014 3:50 pm

skora wrote: Glupo mi je da uopste pricam s tobom na ovu temu jer si babaroga u ovoj oblasti,pa bih sam sebi bio smesan u tom dijalogu......ALI ..... da MI ipak platimo tu maglu pa da moze neko nov da se registruje ??? A??? Sta mislis???
Ja mislim da je bolje da imas admina koji bi na dojavu od sistema da se neko pokusao da registruje istome ako proceni da treba dozvolio, ili promenio opciju i iskljucio dozvolu administratora i presao na automastko registrovanje uz turingov test :) To phpBB sasvim lepo radi, nema potrebe za placanjem :) Jedino sto mozes platiti jeste nekome da tehnicki odrzava forum, ali licence za vlasnicki softver je bespotrebno bacanje para, i za ovo mesta i za sve moguce automobilske forume u Srbiji, a ti kako zelis ...
skora wrote: C c c ...kako ti nemas pojma ..... sa kojim bre prodavcem???? Sa Miletom iz Sarite???? Taj me ne zanima u zivotu ......samo sa SANEL-om bi opstio.....tamo sve ide preko racuna ...a KLUB ima SVOJ racun ....PIB....registrovan je u APR-u.........
:!: Ima u LADI kao brendu (kod nas) potencijala BAR za jos 5 godina...... zapamti sta ti kazem ;)
Sanel: Dobar dan, Sanel xyz na telefonu, izvolite.
Strumf: Dobrar dan ovde Strumpf, domacjin Lada kluba.
Sanel: Izvolite kako bih mogao da Vam pomognem.
Strumf: (zna da mu nema pomoci, ali da ipak proba) Pa znate mi bismo zeleli da kod Vas dobijemo popust za clanstvo, za uzvrat Vam nudimo besplatno reklamiranje na forumu naseg kluba. :)
Sanel: Dobro, koliko vas forum ima clanova?
Strumf: Pa ima mene, Dejcu, Gagu, Bokija, Brujonija, Jeronima, Boyketa, Dareta i Aleka, sve sami vrsni momci, znate kakve zvecarke imaju u novcaniku, pa cim krenu ka njemu one ih ujedu za butinu :mrgreen:
Sanel: Znaci takva je situacija, a da li imate saradnju sa uvznicima Lade?
Strumf: Pa nemamo, znate oni su svi odreda dileje i neznalice, a inace niste i ne uvoze :mrgreen:
Sanel: Znate kako gospodine Stumpfe, predjite vi u neki drugi klub i isterajste zvecarke pa nas pozovite, dovidjenja :mrgreen:
skora wrote: E dovescu ga nazad ,ne zvao se ja strumf :lol:
Samo napred, uvek nekog treba samponirati :mrgreen:

Dare
Automobil: Niva 1.7 4×4

Post by Dare » Sun Dec 07, 2014 5:38 pm

Boki78 wrote: Strumf: Pa ima mene, Dejcu, Gagu, Bokija, Brujonija, Jeronima, Boyketa, Dareta i Aleka, sve sami vrsni momci, znate kakve zvecarke imaju u novcaniku, pa cim krenu ka njemu one ih ujedu za butinu :mrgreen:
Volim ja da kupim kvalitetan deo i nije mi zao. Volim i redak deo ali po prirodi same retkosti necega - retko ih ima ;)

Gago

Post by Gago » Sun Dec 07, 2014 5:41 pm

Dare, kao sto rece ti, to je retkost na ovom forumu da mu je kvalitet ispred cene :D

skora

Post by skora » Sun Dec 07, 2014 5:49 pm

Cim ti je on Dare napisao kako ON vidi korespodenciju sa Sanel-om,onda ti je sve jasno .....ne vredi njemu objasnjavati ......dzabe mlatiti po tastaturi kad je neko

Image ..... a kad je neko lud ,onda nas narod kaze : Ne budi mu drug :lol:

Ma elektronicar je za njega bio penicilin :!: .....samo ga malko spricne,i Boki miran ko bubica.....ali od kad on ode,ovaj oce da pokida lanac

Image

Boki78

Post by Boki78 » Sun Dec 07, 2014 5:52 pm

skora wrote:Ma elektronicar je za njega bio penicilin :!: .....samo ga malko spricne,i Boki miran ko bubica.....ali od kad on ode,ovaj oce da pokida lanac

Image
Koliko vidi ti se bas ozbiljno navukao na to spricanje kod kabriolt cipelica. Nije ni cudo tu ti je odmah ispod terase :mrgreen:

Post Reply