Lada klub Srbija

Udruzenje ljubitelja automobila Lada
It is currently Sun Sep 23, 2018 3:11 am

All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 213 posts ]  Go to page Previous  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Author Message
 Post subject: Re: Atest za TNG 2013
PostPosted: Thu Jun 02, 2016 10:32 am 

I meni deluje skupo, pre 10 godina ceo sistem sam platio 230 €. Danas idem da obidjem jos jedan servis. U velikoj sam dilemi sta ciniti, investicija u auto star 26g...mada jos uvek se lepo drzi. Trenutna razlika u ceni benzina i plina je ok, ali taj odnos varira.

Profile  

PostPosted: Thu Jun 02, 2016 10:42 am 
Pa nemas tu mnogo razmisljanja.

Ako se auto vozi, plin je uvek bio isplativ, nekad manje nekad vise, ali uvek je stedeo.

Ako se auto vozi retko i malo, ona plin nije investicija, ali u slucaju da plina vec nije bilo u kolima. U suprotnom opet se isplati jer se i vadjenje plina placa, kako plinadziji tako i drzavi. Pa kad se vec placa bolje je platiti za nekakvu makar i malu ustedu nego za povecanje troskova....

U slucaju da se odustane od kola, ona u nasem slucaju uglavnom idu na kilo ili nesto malo preko ...

PostPosted: Thu Jun 02, 2016 4:34 pm 

Automobil: 111
Boki78 wrote:
choksi wrote:
Boca je 80tak evra po servisima sa ugradnjom, multi 30tak, mora da se ima i onaj pokazivač količine plina u kabini (25e), reatest 5500din, i još se nađu sitnice tipa nosača ventila, oblajznulih holendera, "popucalih tj dotrajalih" creva. Stvarno nas drpaju bez milosti, a još kad vide da je u HR skuplja reg na plin i to će da nam rebnu.

80e boca sa ugradnjom? Pa ja sam ugradnju celog sistema platio 40e a ne samo boce :) Boca je standardno 50ak evrica. Treba naci samo normalan servis doci sa novom bocom i dati na zamenu... Nije sto je do neke neverovatne ustede, nego sto je do principa ...

Ja sam u martu menjao, ali uvek ima neki zez. Ne gadjaju se rupe za bocu pa vari patos i buši druge,pa multiventil ne može da primi pokazivac u kabini pa menjaj i njega, crevo nema spirlalu a mora......

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 213 posts ]  Go to page Previous  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

All times are UTC + 2 hours