Lada klub Srbija

Udruzenje ljubitelja automobila Lada
It is currently Thu Aug 16, 2018 1:36 pm

All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 2797 posts ]  Go to page Previous  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187  Next
Author Message
 Post subject: Re: zanimljive slike
PostPosted: Mon Oct 26, 2015 10:30 pm 

Automobil: Lada 112 1.6 16v
ni plin svojevremeno nisam sipao za 500 dinara a kamo li benzin. ne vidim svrhu toga. jel auto manje trosi ako sipas za toliko? pa vise goriva potrosis sto svako malo ides na pumpu. a druga stvar sto bi mene mrzelo da toliko cesto idem da tankam. nemoj da ovo niko shvata licno, nikome se konkretno ne obracam. samo uopsteno iznosim svoje misljenje, iliti sto bi se reklo, razmisljam na glas. isti slucaj je bio i sa mojim prethodnim postom kada sam pomenuo lampicu za rezervu. :) ali tu nisam nista izmislio, stvarno ne pamtim da sam usao kod nekog ko vozi tako skuplji auto a da mu kazaljka nije u crveno. i to se nije desavalo jednom vec vise puta kod jednih te istih ljudi. mene bi stvarno bilo sramota da vozim tako neki bolji auto, skuplji, a da nemam corbe u rezervoaru. kad se ku*cimo-ku*cimo se do kraja. ;)

Profile  

PostPosted: Mon Oct 26, 2015 10:44 pm 

Automobil: Lada 2106
Vala Boki voleo bih da bude tako,sve pare sam potrosio na to gorivo :D
Ali sumnjam,jer ja se najbolje osecam upravo kada okrenem kljuc i pokrenem moju skalameriju :)

Da sam vozio samo onda kada mi je stvarno trebao auto (a ne da se vozim ceo dan iz kurtoazije) do sad sam mogao na ceo auto da nabavim S line opremu :)

@BokeYGTi bez obzira sto se nisi direktno obratio cisto da ti odgovorim.Ja sipam za manje para iz jednog prostog razloga,a to je:
Danas sipam za 500 da bi se odvezao tu gde sam hteo,sutra opet tako,prekosutra opet tako itd (kad imam vise naravno da odma sipam za vise)......E a sta bi bilo kada ne bih prvi dan sipao,ne bi mogao ni da se vozim jer ne bi imao goriva,i onda bih cekao par dana da bi na kraju sipao za 2000 ?
U principu sam do sad radio tako sto sipam za par hiljada i kasnije dok vozim svaki put svracam i sipam za 500 da bi odrzavao kolicinu goriva (da ne bude na rezervi)
I jos jedna bitna stvar,kada god krenem ka gradu pumpa mi je uvek usput i ne trosim nista vise osim sto zaustavim auto i ulozim malo vremena (i to jako malo jer dajem ovom sto toci na ruke).

A da,meni kazaljka vec duzi period stoji skoro na polovini ;)
Zato sto uvek sipam vise nego sto predjem a racunam kao da sam potrosio to sto sam presao.

Profile  

PostPosted: Mon Oct 26, 2015 11:16 pm 
Alexa wrote:
Vala Boki voleo bih da bude tako,sve pare sam potrosio na to gorivo :D
Ali sumnjam,jer ja se najbolje osecam upravo kada okrenem kljuc i pokrenem moju skalameriju :)

To ti je prosta stvar, kad se zaposlis imas manje vremena, vise troskova, a dotle ti voznja vise ne bude toliko interesantna. :)

PostPosted: Tue Oct 27, 2015 12:09 am 

Da to sto se tice vremena definitivno.
Najlepse je dok zivis kao parazit :P

Profile  

PostPosted: Tue Oct 27, 2015 12:41 am 

Automobil: Lada 112 1.6 16v
ja to ne gledam tako. sipam brate pa imam goriva svaki dan do tamo gde sam posao a ne da svaki put stajem na pumpu kad god podjem negde. stedim i motor, i menjac i anlaser i svoje vreme (da ne pricamo o zdravlju, sto se svaki put kad svratis na pumpu propisno nadises gorivnih isparenja). u mojim kolima uvek ima goriva da predjem bar 250-300 km.

elem Alexa, ajde se lepo uloguj na "moderator panel" i obrise ove suvisne komentare :D

Profile  

PostPosted: Tue Oct 27, 2015 12:52 am 
Alexa wrote:
Da to sto se tice vremena definitivno.
Najlepse je dok zivis kao parazit :P

Hehe i nije :) Lepo je kad si svoj na svom, mada jese malo napronije. Zato se cipelkovic udao u selo pa sad slusa tasta i zenu :mrgreen:

PostPosted: Tue Oct 27, 2015 1:23 am 

A-a necu nista da brisem jer nam je forum iovako u zadnje vreme zanemeo,prosli put kad sam obrisao zalili ste se :D
Ovako se bar nesto desava :)

Pa imam i ja uvek goriva za toliko.Sta znam imamo drugacije poglede,meni licno ne smeta da stanem minut na pumpu,cak sta vise volim da stajem dok vozim,a i poznajem ekipu na pumpi,uvek lupaju neke gluposti pa mi zanimljivo da ih slusam :)

Profile  

PostPosted: Tue Oct 27, 2015 5:48 pm 
Quote:
jer nam je forum iovako u zadnje vreme zanemeo

https://www.youtube.com/watch?v=P9pjPIiUTVY

PostPosted: Tue Oct 27, 2015 6:19 pm 

Automobil: Nekad lada 2107.
Forum je tu gde jeste, nepiše se puno jer naše mašinke rade delux i nekvre se. Pa i nema mnogo diskusija a para se nema za neke dodatne radnje i tusmo gdesmo.

Profile  

PostPosted: Wed Oct 28, 2015 12:52 pm 

Automobil: vaz21214-20
Alexa wrote:
A-a necu nista da brisem jer nam je forum iovako u zadnje vreme zanemeo,prosli put kad sam obrisao zalili ste se :D
Ovako se bar nesto desava :)

Pa imam i ja uvek goriva za toliko.Sta znam imamo drugacije poglede,meni licno ne smeta da stanem minut na pumpu,cak sta vise volim da stajem dok vozim,a i poznajem ekipu na pumpi,uvek lupaju neke gluposti pa mi zanimljivo da ih slusam :)

uvek pricaju gluposti jer gledaju da uvale"pusku" tojest da ti sunu za manje od onog sto naplate a to se najlakse postize zagovaranjem.svaki put kad tankujes maznu ti min 10 % a sto vise puta svracas maznjavanje postaje sve vece. mene recimo redovno pitaju jel nov auto i koliko moze da ide kao da je amg oprema a ne vaz. samo im kazem "mene ste nasli da radite"? odma se ucute i gledaju svoja posla. sve to jer sam nekada u proslom veku kao decacic honorarno radio na nis pumpi na autoputu prema nisu, sta su tad radili turcima a i nasima ako ne paze to bi mogao roman da se napise...

Profile  

PostPosted: Wed Oct 28, 2015 9:14 pm 

Pa moze da mi uvali samo ako je neispravan aparat,ja stojim pored njega i gledam u displej.Uvek mi sipa oniliko koliko trazim.

Profile  

PostPosted: Sun Nov 01, 2015 6:49 pm 

Automobil: Moskvic Aleko
Ima ova Vesta nesto :)

Image

Profile  

PostPosted: Sat Nov 14, 2015 3:13 am 

:mrgreen: :mrgreen:

Image

Image

Image

Profile  

PostPosted: Sat Nov 14, 2015 8:24 am 

Automobil: Nekad lada 2107.
A vidis on znao da ugradi obrtomer i jugasin se ne gasi. Samo da ti kazem.
Samo ovi ekonomer mu neradi.Image

Profile  

PostPosted: Mon Nov 16, 2015 4:17 am 

Image

:D :D

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 2797 posts ]  Go to page Previous  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187  Next

All times are UTC + 2 hours