Lada USA

Goxxy

Post by Goxxy » Mon Jun 04, 2007 4:15 pm

Molim drugog, odgovornijeg administratora, da promeni Alekreu i Marku pelene kako se ne bi prokenjavali pred svima nama - ovako javno. :wink:
[url=http://www.flickr.com/photos/goxxy][img]http://www.goxxy.net/vaz/2.gif[/img][/url]

Marko
Site Admin
Site Admin
Automobil: /

Post by Marko » Mon Jun 04, 2007 4:17 pm

Au bre, sto su se neki ovde osilili.
Nadju da dele savete, a zivotni problem im je zasto im ne radi svetlo u kabini Samare kako treba :lol: :lol:

Bojan

Post by Bojan » Mon Jun 04, 2007 4:35 pm

Alekre wrote:Tamo ne bih vozio Ladu dzabe da mi daju.
A ovde je imas za dzabe pa je ne vozis.I kakve veze ima onaj auto sto cupa beton sa Ladama uopste?
Amerikanci su poznati po tome da ne mogu da naprave auto od 400 konja a da nema ispod 5000 kubika.Cekaj,jel se na te ugradjuje posebna kuka i priljucak koji vuce cisternu za sobom?

@Alekre,vidim da si ti na ovom forumu samo da za*ebavas ljude i da su tvoje ideje i komentari 100% suprotni od onoga sto clanovi zastupaju.Ako volis terence od 5 tona i 5000 kubika nadji takav forum,ima ih dosta a i naucices bolje engleski(conversation,a mozda i deskriptivnu gramatiku) :)
Kakva vajda od toga da mi pricamo o stranim lada klubovima i ja upadnem sa slikom mog fiata 127 koji je presao 250 000 km bez radjene generalne?

josif visarionovic
Site Admin
Site Admin

Post by josif visarionovic » Mon Jun 04, 2007 5:17 pm

Deco, opet pravite s..nja. :evil:

Kao sto rekoh postujemo sve marke i modele. Svako preferira neku klasu i marku, vise ili manje, a ovaj forum je napravljen da bi razmenili iskustva radi lakseg resavanja problema koji se javljaju u eksploataciji VAZ modela i drugih slicnih marki, kao i da bi se druzili i salili.

Necemo tolerisati govor mrznje i medjusobno vredjanje.

Zbog gore navedenog molio bih mladog gospodina Bojana i mladog gospodina Alekrea da zauvek zakopaju ratne sekire, da ne bih uzalud trosio gorivo, dolazeci u Vrsac i Smederevo da podelim roditeljske cuske. 8)

Bojan

Post by Bojan » Mon Jun 04, 2007 5:48 pm

Ne isplati se da trosis pare na to :D
http://suv-freak.forum-2007.com

Alekre

Post by Alekre » Mon Jun 04, 2007 9:35 pm

Resio sam da napustim klub za stalno, na neciju zalost, ili srecu. Jedino mi je zao nekolicine finih ljudi, kao sto su Goxxy, Hura, Piperski i Marko. Zasto bih bio u drustvu ljudi koji me gledaju sa prekorom zbog drugacijih stavova prema gomili gvozdja.

Sve najbolje u daljem razvoju kluba. POZDRAV :wink:

josif visarionovic
Site Admin
Site Admin

Post by josif visarionovic » Tue Jun 05, 2007 12:30 am

Evo ga sad. :shock:

Bas si na kraj srca.
Ides linijom manjeg otpora, cim neko pokaze zube, ti bezis, ccc.

Ostani i muski odbrani svoje stavove, samo kulturno.
Pozdrav. :D

drakal

Post by drakal » Tue Jun 05, 2007 10:05 am

:D Ljudi o ukusima se ne raspravlja. Svako ima svoje misljenje hvala bogu!

SERZAS

Post by SERZAS » Tue Jun 05, 2007 10:22 am

Sta zanam, ja sam jedva nabavijo ove relly felne (KAZANj se inace zovu), zaista samo sam hjih i trazijo. Proizvedene su od super lakog materijala, neznam kako bi to zvucalo na srpskom- mozda magnezijum ili nesto slicno. Uglavnom su r -14 4*98, a sve 4 takve felne su tezine kao 2 original sa gumama. Sada ih pripremam za farbanje, (samo bela boja) i treba da nabavim duze srafove za njih. Guma ce biti 185/50 R14
Image
IF YOU CANT BUY IT,
BUILD IT!
IF YOU CANT BUILD IT,
LEARN IT!
SO YOU CAN BUILD IT,
TO ROLL IT TILL THE WHEELS FALL OFF!!!
http://public.fotki.com/SerzasLive/

drakal

Post by drakal » Tue Jun 05, 2007 10:44 am

Cini mi se da je jedini nacin otici kod majstora i probati sto vise razlicitih felmi da bi se vidjelo koja stvarno najljepse lezi. Meni se svidja nesto npr kao sto je na ovom bijelom mustangu i odlicna je ova prva koju je predlozio Alekre.

Alekre

Post by Alekre » Tue Jun 05, 2007 11:42 am

Zavisi u kojem stilu je Lada sredjena. Na primer, ja bih je uradio u retro stilu, dakle, neke retro hromirane felne. Pozadi, recimo 215 a napred 195 sirina pneumatika na felni koju sam prikazao.

KamAZ driver

Post by KamAZ driver » Tue Jun 05, 2007 6:00 pm

SERZAS wrote:Sta zanam, ja sam jedva nabavijo ove relly felne (KAZANj se inace zovu), zaista samo sam hjih i trazijo. Proizvedene su od super lakog materijala, neznam kako bi to zvucalo na srpskom- mozda magnezijum ili nesto slicno. Uglavnom su r -14 4*98, a sve 4 takve felne su tezine kao 2 original sa gumama. Sada ih pripremam za farbanje, (samo bela boja) i treba da nabavim duze srafove za njih. Guma ce biti 185/50 R14
Да, постоје и мегнезијумске фелне. Хоћеш ли да их фарбаш у неку боју?
Чекај, а ако кажеш да су "Казањ", да ли то значи да су из Татарстана?
KamAZ je dobra mašina.
Kupio sam ga i ne žalim... NIKOGA!

Bojan

Post by Bojan » Tue Jun 05, 2007 6:18 pm

Alekre wrote:Resio sam da napustim klub za stalno, na neciju zalost, ili srecu. Jedino mi je zao nekolicine finih ljudi, kao sto su Goxxy, Hura, Piperski i Marko. Zasto bih bio u drustvu ljudi koji me gledaju sa prekorom zbog drugacijih stavova prema gomili gvozdja.

Sve najbolje u daljem razvoju kluba. POZDRAV :wink:
Niko tebe ne gleda sa prekorom,ali mislim da iz tvojih postova proizilazi sva tvoja neozbiljnost.Imas 18 godina,za osobu tog uzrasta se ocekuje mnogo vise.
Stoga nema potrebe da napustas forum

SERZAS

Post by SERZAS » Tue Jun 05, 2007 7:31 pm

KamAZ>> Da to su te original felne. Bela boja ce biti, kako i dolikuje relly felnama za ladu kao sto su ove od rodjenja...
IF YOU CANT BUY IT,
BUILD IT!
IF YOU CANT BUILD IT,
LEARN IT!
SO YOU CAN BUILD IT,
TO ROLL IT TILL THE WHEELS FALL OFF!!!
http://public.fotki.com/SerzasLive/

KamAZ driver

Post by KamAZ driver » Tue Jun 05, 2007 9:30 pm

Казањ, Татарстан, Набережние Челни...
Па човече, то су ту фелне са КамАЗ-а :D :D :D :D :D :D :D :D
KamAZ je dobra mašina.