Iz Samare u Samaru

Moderators: BokeYGTi, djape1977, finaldesign

Boki78

Re: Iz Samare u Samaru

Post by Boki78 » Mon Nov 20, 2017 4:42 am

Ja popravljam ladu svaki dan? Da li si ti normalan? Dobro, ajd znamo da nisi....

I tako na 50% novih niva sagori dihtung glave kao da je bilo juce :mrgreen: :mrgreen:

masan_motor

Post by masan_motor » Mon Nov 20, 2017 6:11 am

Nego daj neku noviju fotografiju te tvoje lade trulje da vidimo kolike su rupetine, da se smejemo ko ljudi :lol:

Boki78

Post by Boki78 » Mon Nov 20, 2017 7:23 am

Ima rupu na auspuhu kroz koju idu izduvni gasovi i rupe za drenazu :) ne vidim sta ti je tu interesantno i cemu bi se smejao

Smej se svom govnetu za barbike u to normalan covek ne bi seo :mrgreen:

masan_motor

Post by masan_motor » Mon Nov 20, 2017 7:41 am

Ajde daj da vidimo auto, stara ti ta fotka sigurno se raspala do sada ako nisi radio limariju barem tri puta i motor jednom :D

Boki78

Post by Boki78 » Mon Nov 20, 2017 8:58 am

Motor ima fabricku kompresiju, mozda zahvaljujuci mann i hengst filterima uz elf polusintetiku i mos2 sa skracenim intervalom zamene, a da je raspadnuta Taru prezivela ne bi, a slika sa Tare od pre par nedelja postoji.

Los je princip ja sam moron i neznalica jome se raspao taj auto => svi submoroni i neznalice kojima ce da se taj isti auto raspadne. Em je losa uteha em netacna.

masan_motor

Post by masan_motor » Mon Nov 20, 2017 9:02 am

Šta si ono mazo sa strane crnom bojom slobodnom rukom umetniče? Kakve su ono mad šumadinac trake? :lol: :prvi

Pa ti si ravnao glavu na 50.000 dva puta nisam ja hhhaaahahaha nama kad je prolupala mi smo je bacili u đube na 120.000 km sto je za tebe svemirska kilometraža.

Boki78

Post by Boki78 » Mon Nov 20, 2017 10:01 am

Auto je farban jer je za 20 godina presao 20.000km sto ce reci stajao pod dudom. Fabricki ima crne trake dole, a gume sa strane sluze da se neutralisu imbecili poput tebe koji lupaju vratima druga kola
One dole su losa procena, a one gore su u zoni vecine udaraca.

Glava je ravnjana jer je antifriz zamenjen dva puta na 20 godina, plus je tvoj kolega mentol cipelkovic radeci veliki servis brezon skidao papagajkama i vracao papagajkama.

Inace sada je na svemirskih 105.000 sa netaknutim cilindrima, a na 120.000 ce svakako jos da radi bez problema. :)

Post Reply