Kad vam ukradu tablicu...

Post Reply
deckyNS

Kad vam ukradu tablicu...

Post by deckyNS » Sat Nov 24, 2007 11:13 pm

Evo, ako se nekom ne daj Boze desi nesto slicno... da zna sta treba i koliko ce da ga kosta...

u SUP uzeti komplet dokumenata za zamenu tablica (dok registracija jos traje, fizicko lice) koji sadrzi:
1. jedan registacioni list
2. dve uplatnice...

popuniti i uplatiti prema cenovniku:

1. registarske tablice i saobracajna dozvola...................1270,00
2. administrativna taksa...............................................2030,00

toliko eto kosta, a posle ide jos polisa obaveznog osiguranja na nove tablice...i onda ostanes bez para za overu semestra

Miljan
Automobil: Skala 55, Koral 65

Post by Miljan » Sat Nov 24, 2007 11:31 pm

Mom komsiji su ukrali zadnju tablicu i ja sam mu napravio novu

Image Image

I na kraju

Image

Otisao je u SUP, i oni su mu rekli da mora da vrati staru tablicu, da plati i dobija nove tablice i saobracajnu (potpuno nove, sasvim drugi broj). To nikad nije bilo, znam nekoliko takvih slucajeva, i svi su platili, sacekali par dana i dobili jednu tablicu sa istim brojem.

Rekli su mu da ima u Krusevcu neki lik koji za 250 din. pravi novu tablicu (jednu), i on naruci, posle nekoliko dana stigne tablica deset puta gora nego ova sto sam mu ja napravio. :roll:

deckyNS

Post by deckyNS » Sat Nov 24, 2007 11:47 pm

Ne prave naknadno tablicu, tj imas tzv. TRECU tablicu, al to je drugo, to je za prikljucno vozilo, mada ko ce ga znati... mozda je moglo i da upali....kostalo bi samo 610,00 din.... :? ....ako mi nisu u sred SUP-a primetili isteklu (nevazecu) licnu kartu kad su kucali podatke :mrgreen: ....onda sam mozda mogao da proguram i napravim tu trecu pa da vozim....mada kad tad ces doci kod dzelata...

Post Reply