Gubitak jedne tablice i produzenje registracije...

Post Reply
Spartanac86

Gubitak jedne tablice i produzenje registracije...

Post by Spartanac86 » Thu Feb 19, 2009 2:11 pm

Izgubio sam prednju registarsku tablicu i bio sam danas u SUP-u ali mi bas nije najjasnija procedura...
Naime uskoro mi istice registracija, tako da su mi rekli da odem i izvrsim tehnicki, uzmem registracioni list, donesem staru tablicu i dam izjavu, a onda da taj registracioni list i izjavu vratim u agenciju pa da dalja procedura oko produzenja registracije ide preko agencije...Jel ovo moze tako?

Dezurni kod koga se daju izjave mi je rekao medjutim da ne moze preko agencije, nego da sam moram obaviti ceo postupak...A mene mrzi da cekam po salterima i ispisujem 10 uplatnica za kojekakve takse i namete.

I najgluplje od svega je sto ne mogu da dobijem stari broj, ali sa tim sam se vec pomirio.

Spartanac86

Post by Spartanac86 » Thu Feb 19, 2009 2:46 pm

Moze li se u medjuvremenu voziti sa odstampanim PAPIROM umesto prednje tablice? 8)

altinjanin
Automobil: lada 112 16v

Post by altinjanin » Thu Feb 19, 2009 3:53 pm

neznam sta da ti kazem,bolje nemoj,jer ako naletis na nekog baksuza...a ima ih na svakom koraku..ma to su sve stoka,i ti sto rade na salteru,jedan prica jedno,ti doneses,e pa sad treba drugo...lud-zbunjenog... :-x
...a trojke su Djuro sta?-Osnovne jedinice diverzantskih grupa..

josif visarionovic
Site Admin
Site Admin

Post by josif visarionovic » Thu Feb 19, 2009 5:26 pm

Moras vaditi nove tablice i saobracajnu dozvolu. Provereno.

Shone89
Automobil: 2105

Post by Shone89 » Fri Feb 20, 2009 9:03 pm

Mislim da je procedura sledeca: odes i das izjavu da si izgubio tablice. Onda moras da cekas neko vreme (ne znam tacno koliko) i posle toga promena saobracajne i tablica.

Za to vreme bi sa papirom iz SUP-a da si prijavio mogao da vozis - ako te zaustave pokazi papir.
Kada rucnu dignem nema da se brinem, Lada ce od srece krenuti iz trece!

[b]Da zakopca jelece ne treba joj nano zna da momci vole kad je otkopcano[/b]

Post Reply