Lada klub Srbija

Udruzenje ljubitelja automobila Lada
It is currently Fri Jul 20, 2018 9:06 am

All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 268 posts ]  Go to page Previous  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next
Author Message
 Post subject: Re: Okviri su konacno stigli
PostPosted: Tue Jan 21, 2014 3:11 pm 

Automobil: Lada 2106
Ok :)
Iz Beograda

Edit Beograd-Padinska Skela

Profile  

PostPosted: Tue Jan 21, 2014 4:12 pm 

Automobil: 111
Evo ja ću 3 (tri) pa kad je bal.....

Profile  

PostPosted: Tue Jan 21, 2014 5:09 pm 

Automobil: 2108 + 21093 +2109
Alexa wrote:
Naravno sacekacu i nedelju dana nije to toliko hitno,al bilo bi lepo da uspemo (iskreno malo mislim da ovde ima dosta onih koji sumnjaju u mene,jer imam 17 god pa mozda misle da bi ih zajebo,al sta da radim,ja nisam takav covek,sta vise evo ko je u bg-u docicu autobusom da se nadjemo,da ne bi placali postarinu)

Pazi ne radi se o tebi licno nego o tome dal nam to treba ili ne. Ako krenemo raznim idejama mozda neko pocne da izradjuje i mirisne jelkice sa natpisom Lada, a sasvim je drugo pitanje dal ima zainteresovanih za to.
Smatram da je sezona za ramove prosla i da je bila aktuelna kad su se menjale tablice, tad je moglo biti mnogo zainteresovanih.
Inace ramove uglavnom poklanjaju autoservisi i prodavnice auto delova sa svojim natpisima pa je to jos jedan od razloga zasto bez obzira na simbolicnu cenu ima malo zainteresovanih. Sto je jos interesantnije mnogi su se bunili jer su im bez pitanja u ponekim autoservisima menjali ramove samo da im stave njihove ramove, a klijenti to nisu mozda hteli (iz nekog razloga su zeleli da im ostanu ramovi sa starom reklamom)
Onda secam se u jednom servisu meni su iz sale i zezanja polomili ramove kao kako me nije sramota da reklamiram na ramovima konkurentnu firmu a usao sam na njihov parking i radionicu sa vozilom, naravno poklonili su mi njihove kvalitetnije ramove koji se teze kidaju (time su hteli valjda nesto da dokazu) i badava mi ih montirali.
E sad zavisi od tebe dal ces i dalje da smatras da je to protiv tebe nesto licno, ali ako ti kazem da trenutno u tavanu imam najmanje dva para ramova u rezervi i da ih mogu dobiti koliko mi treba onda mozda razumes da su mi nepotrebni.

Jedina razlika moze biti u natpisu koji je na ramovima. Mada bi i to mogao da resis elegantnije ako se obratis nekome od uvoznika ladinih vozila i napravis dogovor, najverovatnije bi ramove u ovoj potrebnoj kolicini koliko se clanova zainteresovalo mogao da dobijes badava i bez muke i jurcanja, a opet sa zeljenim natpisom jer je to pretpostavljam svakom normalnom menadzeru jasno da mu je to reklama za smesne pare, a uvoznici pucaju mnogo mnogo vece novce za jednostavne reklame. Uvoznici su cesto i sponzori raznih takmicenja pa samo zamisli kad komplet obuku jedan sportski tim (nebitno koje lige i kojeg uzrasta, zamisli decije kategorije) i koliko dugo je ta reklama vidljiva, a ovo sa ramovima je smesno jeftino i trajnijeg karaktera.

Profile  

PostPosted: Tue Jan 21, 2014 5:38 pm 

Automobil: Samara 1.3s
elektronicar wrote:
Onda secam se u jednom servisu meni su iz sale i zezanja polomili ramove kao kako me nije sramota da reklamiram na ramovima konkurentnu firmu a usao sam na njihov parking i radionicu sa vozilom, naravno poklonili su mi njihove kvalitetnije ramove koji se teze kidaju (time su hteli valjda nesto da dokazu) i badava mi ih montirali.

Koji su to dziberi :mrgreen:

elektronicar wrote:
Mada bi i to mogao da resis elegantnije ako se obratis nekome od uvoznika ladinih vozila i napravis dogovor, najverovatnije bi ramove u ovoj potrebnoj kolicini koliko se clanova zainteresovalo mogao da dobijes badava i bez muke i jurcanja, a opet sa zeljenim natpisom jer je to pretpostavljam svakom normalnom menadzeru jasno da mu je to reklama za smesne pare, a uvoznici pucaju mnogo mnogo vece novce za jednostavne reklame. Uvoznici su cesto i sponzori raznih takmicenja pa samo zamisli kad komplet obuku jedan sportski tim (nebitno koje lige i kojeg uzrasta, zamisli decije kategorije) i koliko dugo je ta reklama vidljiva, a ovo sa ramovima je smesno jeftino i trajnijeg karaktera.

Ovo mozda nije losa ideja. Doduse ne verujem da bi neko pristao da mu ne pise ime firme na okviru,ali ni to nije neki problem, ako bi pisao i naziv foruma. Najbolje da posalje mail tim ozbiljnijim firmama koje su uvoznici Lade, a i Mako je dosta jak po pitanju delova za Lajke pa bi mozda i on bio zainteresovan.

Najbolje bi bilo kada bi ova akcija uspela, ali posto nema sanse da se ispuni dovoljan broj, mozda je resenje preci na ovo sto Elektronicar kaze..

Profile  

PostPosted: Tue Jan 21, 2014 7:29 pm 

Pa dobro kapiram,al to je bio jedan od razloga koji mi je pao na pamet...Sta da vam kazem,ostavicu post jos neko vreme mozda se jos neko javi,ako ne,pitacu dal oce za ovoliki broj koji smo do sad skupili,pa ako ne nista onda :)

Profile  

PostPosted: Tue Jan 21, 2014 7:31 pm 

1.Aleksa (2-3 para)
2.Aleko-2141 (1 par)
3. Gago (2 para)
4. rina (1)
5. travelman (2 para)
6.KardanPower (1 par)
7.Marety (2 para)
8.Choksi (3 para)

Profile  

PostPosted: Tue Jan 21, 2014 7:46 pm 
Mene, licno, zanimaju SAMO okviri koji su identicnog izgleda kao oni koji su na slici koja se nalazi na dnu druge strane ove teme. Dakle, da pise samo LadaKlubSrbija i to je to. Svaki drugi tekst kao sto je servis, uvoznik, pera mika bla bla i broj telefona je necije reklamiranje i to ubija poentu nase akcije. Inace, svaki put kada sam negde besplatno dobijao REKLAMNE okvire, sam ladno odbijao i radije kupovao nove bez ikakvog naziva.

PostPosted: Tue Jan 21, 2014 7:52 pm 

Ma bre ja se organizujem za to da pise lada klub srbija (i naravno da se dogovorimo oko dizajna,da vidimo da li ce trebati mozda i logo na kraju teksta),sto znaci da se dobija bas ono sto ovde budemo dizajnirali

Evo upravo se cuo opet sa ovima,kad se napravi dizajn oni ce mi poslati 2-3 varijante da se uverm sta treba da se menja ili da se dodaje...al opet mora prvo da se skupi 50pari,mozda i prihvati za malo manje

Profile  

PostPosted: Tue Jan 21, 2014 8:03 pm 
Ok, u tom slucaju se prijavljujem za 3 para. Naravno, ako se ne ljutis. :) .

PostPosted: Tue Jan 21, 2014 8:11 pm 

zasto bi :D

1.Aleksa (2-3 para)
2.Aleko-2141 (1 par)
3. Gago (2 para)
4. rina (1)
5. travelman (3 para)
6.KardanPower (1 par)
7.Marety (2 para)
8.Choksi (3 para)

Profile  

PostPosted: Tue Jan 21, 2014 9:10 pm 

Automobil: Nekad lada 2107.
A kako bi išla isporuka za one koji nisu u BG-u i plaćanje.

Profile  

PostPosted: Tue Jan 21, 2014 9:14 pm 

Automobil: Samara 1.3s
Ako ce Aleksa da donese u BG, ja mogu da uzmem za tebe okvire i posaljem po drugu iz Leskovca, studira ovde u BGu, a bar jednom mesecno ide kuci, tako da te postarina ne bi kostala.

Profile  

PostPosted: Tue Jan 21, 2014 9:17 pm 

Automobil: Niva 1.7 4×4
1.Aleksa (2-3 para)
2.Aleko-2141 (1 par)
3. Gago (2 para)
4. rina (1)
5. travelman (3 para)
6.KardanPower (1 par)
7.Marety (2 para)
8.Choksi (3 para)
9.Dare (1 par)

www.ladaniva.iz.rs

Profile  

PostPosted: Tue Jan 21, 2014 9:27 pm 

Automobil: Honda Civic Tourer
travelman wrote:
Mene, licno, zanimaju SAMO okviri koji su identicnog izgleda kao oni koji su na slici koja se nalazi na dnu druge strane ove teme. Dakle, da pise samo LadaKlubSrbija i to je to. Svaki drugi tekst kao sto je servis, uvoznik, pera mika bla bla i broj telefona je necije reklamiranje i to ubija poentu nase akcije. Inace, svaki put kada sam negde besplatno dobijao REKLAMNE okvire, sam ladno odbijao i radije kupovao nove bez ikakvog naziva.

Kad mi je pukao okvir,otisao sam u prodavnicu da uzmem nov okvir,240din. sa njihovom reklamom.Odmah sam ga pitao koliko mi placa da to stavim na kola! :lol:
Kaze "ne,ti ne placas reklamu,samo okvir,stampu sam ja gratis odradio...".Trebalo mi je 10 minuta da mu objasnim,da ja njemu cinim uslugu,sto ga reklamiram,a ne on meni.Cim sam stigao kuci,odmah sam ga prefarbao.

Profile  

PostPosted: Tue Jan 21, 2014 10:03 pm 

Automobil: Niva 1.7 4×4
Ja uzmem aceton i obrišem reklamu. Onda na kateru uradim ono što hoću i samo nalepim ;) To možemo i sada.

www.ladaniva.iz.rs

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 268 posts ]  Go to page Previous  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

All times are UTC + 2 hours