Ugostimo clanove LAda kluba iz Bugarske

Moderator: BokeYGTi

Post Reply
elektronicar
Automobil: 2108 + 21093 +2109

Ugostimo clanove LAda kluba iz Bugarske

Post by elektronicar » Thu May 10, 2012 10:27 am

Drugari,
neki od vas ne razumeju engleski, ali kao sto vidite postoji interes ljubitelja Lada kluba iz Bugarske da nas posete i da napravimo malo druzenje.
Sta vi mislite o tome ?
Ja sam predlozio Beograd jer se tu najbolje snalazim da im organizujemo docek, provod kroz obilazak grada i neko vecernje druzenje bez obzira dal bi to bilo na splavovima ili u Skadarliji. Za one koji budu hteli da prenoce mozemo im naci smestaj po motelima tipa Sucevic gde je smestaj jeftin i sve u stilu nacionalne kuhinje i Etno ambijenta. Naravno da ima i drugih lokacija ali ovo je samo moj mali predlog.
Ko je raspolozen da se pridruzi da nasim drugarima organizujemo lepo druzenje ?
Postoji tu i niz mogucnosti da nam ponesu po neki deo za nase lade koji su ovde deficitarni ilii slabijeg kvaliteta, naravno koliko sam upoznat i delovi su jeftiniji nego kod nas tako da bi spojili sve i sa korisnim delom.
Javite se da malo diskutujemo i da vidimo ko bi sve mogao da ucestvuje na tom okupljanju.
Okupljanje ne mora da nam predstavlja neki financijski trosak, jer znam da nam je to bolna tacka, al znam da i mnogi od nas nece putovati ove godine na more pa nam je ovo prilika za dobar provod.
Par kilograma mesa uz rostiljanje u prirodi, pivo, ... mozda uvece izlazak na neku zivu svirku ...
Dajte predloge ...

vazman
Automobil: Lada 111+2103

Re: Ugostimo clanove LAda kluba iz Bugarske

Post by vazman » Sun May 20, 2012 4:23 pm

ja budem od 22- 25.6 u Beogradu. Dolazim 22 uvece i idemo direktno na splavove.. :) Ako bi mogli da se za ovaj vikend dogovorimo. Dolazim ja sa drugarima, a bez Lade ovog puta. Za smestaj predlazem Hotel Slavija, odavde mozes pjesice da ides u centar, je jeftino, dobijes i rucak ujutro, imaju i garazu ispod hotela ovako da nema brige za parkiranje i bezbednost kola..
Image
"Službeno vozilo": Astra - čeka da bude zamjenjena sa Vestom :)
Ponosan vlastnik:
Lada 1500 SL/2103, g. 1979, certifikat oldtimera
Lada Riva 1600/2107, g. 1985, certifikat oldtimera

Post Reply