Lada klub Srbija

Udruzenje ljubitelja automobila Lada
It is currently Mon Nov 19, 2018 1:11 am

All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 46 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Sat Aug 30, 2008 3:43 pm 
Site Admin
Site Admin

Automobil: /
Upravo to.
Zasto bi se choksi maltretirao, ako okvire hoce da uzme 10 ljudi...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Aug 30, 2008 4:18 pm 

Automobil: 2105
Iskreno mislim da je za okvire za nowe tablice rano ... te tablice ako budu za sledecu registraciju bice dobro -al` ne verujem.

Ja cu da iscimam vigmira ovih dana za stare a nove nemam pojma ni kad ce mi trebati.

Da zakopca jelece ne treba joj nano zna da momci vole kad je otkopcano

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Aug 30, 2008 7:06 pm 

tommy wrote:
Nije tacno! Nismo uzeli hromirane zato sto je minimum bio veci! Ali to nije bitno. Treba prvo videti koliko nas hoce da uzme. Ako nas nebude dovoljno predlazem da uzmemo taj minimum a troskove podelimo svi mi koji smo hteli da uzmemo. Svakako ce se neko ko se bude kasnije uclanio hteti okvirea, a te pare neka se iskoriste za troskove foruma ili nekog skupa ako ga ikad bude bilo...

Upravo tako Tommy, nismo uzeli hromirane zato smo nismo mogli da ispunimo MINIMUM koji je bio daleko veci.......uslovi nisu bili isti i ti to Marko vrlo dobro znas tako da ova recenica

"Prethodnog puta, mogli smo da uzmemo i hromirane po skoro istim (ako ne i istim uslovima), ali zbog dizajna nismo. "

uopste ne stoji.....nije tacno.....i nikakav dizajn nije tad bio u pitanju.....i uslovi nisu bili isti, min.75 naspram min.40 kod te firme, a samo nas 20-oro je narucivalo, jedva smo navukli 40......uostalom sami mozete sve procitati u temi http://www.lada-klub.com/viewtopic.php?t=727&start=0

@Tommy
Vrlo je bitno to, nije da nije, da neko ne bi menjao cinjenice...

@Marko
nije stvar, hoces, neces i nije the end.....nego je rec o redosledu stvari....
ja sam prvo izasao sa konkretnim predlogom tada, firmom, uslovima, cenom, a vi sad pocinjete da brojite, a ne znate ni koliko treba ni koliko kosta sve to....

Pitas hoces, neces? Sta? Sta kad niste nista konkretno ponudili, nista ne vidimo? niko unapred ne uzima ono sto ne zna ni kako izgleda ni koliko kosta...

Tada si se zalagao za cekanje , a sad ti se zuri, imas 4 meseca pred sobom....toboze dizemo frku i komplikujemo oko nebitnog....a poznavajuci ove nase kakvi su, to ce se sve odloziti do jula 2009, pa onda do januara 2010. i tako dalje....kao sto Shone kaze.....zeznuce kao i pasose, pa ce traziti da se prva serija od 100.000 vrati nazad.

Niko nece, pa ni ja da vas koci u tome sto ste naumili, ali ne radite kako treba.......stavite na sto koja ce vam firma raditi, koliko je minimum, koliko ce da kosta, kako ce da izgleda....ako je ovo klub, ako ne....

Znaci ja sam bio budala sto sam ljudima dao na izbor konkretne predloge za izgled i pustio na glasanje, a vi ste sad pametni pa sve to zaobilazite, odmah tras, ko hoce.

Moze da se ljuti ko god hoce, ali ovo je istina....
meni ne pada na pamet da smetam i kocim, radite sta hocete.....manjina ce odluciti za vecinu i gotovo.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Aug 30, 2008 8:52 pm 

Automobil: 111
E bre pa vi ćete se posvađati oko ničega. Pa ja sam otvorio temu da bi se sve lepo dogovorili i organizovali. Mislim da bi bilo naj bolje da radimo sa istom firmom kao i prošli put, za dizajn bi trebalo da se otvori glasanje a za to koliko bi ko hteo da uzme na kraju.Dakle ljudi koji znaju neka urade predloge pa nek okače,a svi koji imaju predloge i sugestije neka kažu to bez frke i prepirke jer ipak smo mi ovde radi druženja a frke imamo kolko hoćemo i kod kuće i na poslu.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Aug 30, 2008 9:48 pm 

Uopste nije prepirka ni svadja Choksi, nemam nameru da se s bilo kim svadjam pogotovo ne oko obicnih plasticnih okvira za tablice....nego kazem kako se radi...ako ste se vec prihvatili posla

ispada da smo onda mi (Goxxy za dizajn, Alekre za isporuku, ja za ugovaranje) ispali smesni sto smo onako radili za prve okvire....predlog, glasanje, izbor, cena, kolicina, prijavljivanje, porucivanje....tako ispada

niti zna neko koliko kosta, koliko treba minimum, mozemo do sutra da popunjavamo spisak, ako se ne zna koliko treba, koja cena i kako izgleda.....

tako je propalo i za majce, nista konkretno i ljudi odmah nisu zainteresovani

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sat Aug 30, 2008 10:29 pm 
Site Admin
Site Admin

Dve strane bacene u vodu.

Zainteresovani, dodajte se na listu.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Aug 31, 2008 8:12 pm 

Klasika... neko da konkretnu kritiku na kako je iznesen predlog i započeta organizacija nekog projekta, a Marko okreće glavu u drugu stranu.

Dok ne dobijem sveže informacije iz SUP-a o tome kada bi mogle da budu izrađivane nove tablice novih dimenzija (a po informacijama koje imam... to neće još skoro) - nisam zainteresovan za nove okvire. Da znam da će to biti kako treba i u skorije vreme (a neće, kao i famozni novi Zakon o bezbednosti saobraćaja), svakako bih bio pokazao interesovanje. Sorry.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Aug 31, 2008 8:23 pm 

Automobil: 2105
Goxxy wrote:
Dok ne dobijem sveže informacije iz SUP-a o tome kada bi mogle da budu izrađivane nove tablice novih dimenzija (a po informacijama koje imam... to neće još skoro) - nisam zainteresovan za nove okvire. Da znam da će to biti kako treba i u skorije vreme (a neće, kao i famozni novi Zakon o bezbednosti saobraćaja), svakako bih bio pokazao interesovanje. Sorry.

Uprawo o tome pricham.....

Da zakopca jelece ne treba joj nano zna da momci vole kad je otkopcano

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Aug 31, 2008 8:30 pm 
Site Admin
Site Admin

Ko nije zainteresovan neka preskoci temu, apsolutno me ne zanima zbog cega ima takvo misljenje...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Aug 31, 2008 10:41 pm 

Marko wrote:
Ko nije zainteresovan neka preskoci temu, apsolutno me ne zanima zbog cega ima takvo misljenje...

Image

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Sep 03, 2008 9:48 am 

Automobil: LADA 2109 '93
Ej polako ljudi, nema potrebe za prepirkom!
Decky, niko nije rekao da ste ti, goxxy i alekre ispali smesni!
Uostalom, ako je ispala ovolika frka, mozemo da sacekamo da izadju nove tablice, pa onda da pravimo okvire...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Sep 03, 2008 7:09 pm 

Ha ha ha ha na ovom forumu vecita svadja oko gluposti! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Sep 05, 2008 12:46 am 

Jel se zna kako ce izledati, koliki je minimum i koja je cena?

Profile  

Post subject:
PostPosted: Fri Sep 05, 2008 9:04 am 

Ne. Ne. I ne :D O tome je Decky i pričao u prethodnih par postova.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Jan 25, 2009 7:25 pm 

Momci, a gde radite ove tablice?

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 46 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 2 hours