Lada klub Srbija

Udruzenje ljubitelja automobila Lada
It is currently Mon Aug 21, 2017 8:44 am

All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
 Post subject: Projekcija filma "Дикари на Перевале Дятлова"
PostPosted: Tue Nov 01, 2016 8:08 pm 

Drugari,

pozivam Vas na projekciju dokumentarnog filma: Дикари на Перевале Дятлова (Divljaci na prevoju Devjatov).

U glavnim ulogama 7 divljaka, dve Lade 4x4 i jedna misterija.

Film se prikazuje u okviru projekta LADA NIVA FAMILY.

Učesnici filma su članovi ekipe LADA LIKE, čiji sam i ja član, i u ovom filmu je opisana ekspedicija na prevoj Devjatov na Uralu, posvećena rešavanju misterije smrti devet studenata.

Ja sam pozivam da se okupimo u što većem broju na projekciji filma.

Image

Projekcija je zakazana za subotu 05. Novembar 2016. , u prostorijama salona "RUSAUTO - LADA", u Ulici Vojvode Stepe 318 u Beogradu, sa početkom u 18:00 časova.

U okviru programa planirana, pre prikazivanja filma, odnosno od 17:30 planirana je promocija LADA GRANTE i LADA 4x4 URBAN.

Za one koji brinu biće organizovana i neka zakuska, da se ponapijamo kao braća Rusi.

Pogledajte tizer filma:
https://www.youtube.com/watch?v=5JMi5fwlTaQ

Molim Vas da raširite ovaj poziv, i da se skupimo u što većem broju. Svi koji dolaze molim Vas da mi potvrdite svoj dolazak!

VIDIMO SE U SUBOTU!

P.S. Ko dolazi svojim mezimcem, najbolje da ga parkira ispred saobraćajnog fakulteta, gde postoji veliki parking (mislim ipak je saobraćajni fakultet), a on je bukvalno prekoputa LADA Salona.

SPONZORI DOGAĐAJA: OOYYO LLC (http://www.ooyyo.com) i RUS AUTO

Last edited by MAGICMASTER on Wed Nov 02, 2016 1:41 am, edited 1 time in total.

Profile  

Post subject: Re: Projekcija filma "Дикари на Перевале Дятлова"
PostPosted: Tue Nov 01, 2016 8:41 pm 

Location: SVRLJIG. Automobili:Tucson 1.6T-Gdi 4WD, Lada Niva 1.7 4x4, Zastava Koral IN 1.1
Mogli bi oni da naprave neku prezentaciju za nas sa juga Srbije, recimo u Nišu. Koliko vidim, nemaju čak ni zastupnika ovamo :(

www.ladaniva.iz.rs

Profile  

PostPosted: Tue Nov 01, 2016 8:56 pm 

Dare wrote:
Mogli bi oni da naprave neku prezentaciju za nas sa juga Srbije, recimo u Nišu. Koliko vidim, nemaju čak ni zastupnika ovamo :(

I ovo je uspelo na mišiće. Pitanje i kakav bi bio odziv na jugu Srbije. Ali obećali su mi da će pokušati u svim salonima da organizuju. Sad ne zavisi od mene.

Ja sam ovo obećao da ću pokušati da izguram, i tako je ispalo. Na žalost, ja ne mogu svuda pojedinačno da organizujem. Ako ima ljudi sa juga Srbije, dogovorite se, skupite se u nekom lokalu koji ima neki veliki TV, ja ću da Vam pošaljem film, i samo napravite fotku gde ste svi skupa, da se vidi broj.

Profile  

PostPosted: Tue Nov 01, 2016 9:16 pm 

Location: SVRLJIG. Automobili:Tucson 1.6T-Gdi 4WD, Lada Niva 1.7 4x4, Zastava Koral IN 1.1
Ne znam za odziv ali nije mi baš skroz jasna grupa kupaca na koju ciljaju. Pretpostavljam da su to samo firme i nabavke preko konkursa, a da prodaja fizičkim licima nije na prvom mestu. Jer koliko mi je poznato, u Nišu nigde ne može da se pogleda ni jedna nova Lada. Ako grešim, voleo bih da mi neko da info gde može. Ranije je bilo dva salona u Nišu i par servisa, sad koliko vidim nema ni jedan.

www.ladaniva.iz.rs

Profile  

PostPosted: Tue Nov 01, 2016 9:54 pm 

Dare wrote:
Ne znam za odziv ali nije mi baš skroz jasna grupa kupaca na koju ciljaju. Pretpostavljam da su to samo firme i nabavke preko konkursa, a da prodaja fizičkim licima nije na prvom mestu. Jer koliko mi je poznato, u Nišu nigde ne može da se pogleda ni jedna nova Lada. Ako grešim, voleo bih da mi neko da info gde može. Ranije je bilo dva salona u Nišu i par servisa, sad koliko vidim nema ni jedan.

Ne cilja se na grupu kupaca, priča je LADA NIVA FAMILY, odnosno pik je na vlasnike niva i ljubitelje lada. Dodatni program je samo neka promocija.

Što se ostalog tiče, predpostavljam da je tvoje nezadovoljstvo, ali ja ne radim u LADI,, ali pratim tržište i mogu pokušati da ti objasnim. Mene samo drugarske veze vežu za ovu priču, i zbog toga sam u njoj.

Što se tiče nepostojanja salona, za to ima više krivaca. Visoka carina, je podigla cenu lada vozila, odnosno carina je 12,5%, dok je za EU vozila 0%. Osim Nive, ne postoji ladin auto koji je konkurentan na tržištu. I da godinama se priča o ukidanju carine za vozila iz Rusije, ali od toga nema ništa. Da bi se ukinula carina, treba prvo Rusija da dozvoli uvoz Fiata 500L iz Srbije. Oni bi dozvolili da je vozilo iz Srbije, odnosno da je procenat delova u vozilu iz Srbije veći od 51%, a kako je trenutno oko 10% vozila iz Srbije, a sve ostalo iz Italije i drugih EU zemalja, oni ne žele da dozvole bezcarinski uoz vozilima iz EU, kako bi zaštitili svoje proizvođače, odnosno fabrike koje sklapaju u Rusiji. A o srpskom autu neću ni da pričam.

Pored toga iz fabrike LADA, je smanjene produkcija vozila LADA sa EURO 6 homologacijom, koja bi išla u Evropu. Ovo se odnosi na NIVU, koja je glavni konkurent Dusteru, koji dolazi iz iste kuće koja je sada vlasnik lade. I onda je problem što se prodaju sve nive koje uđu u evropu. U nekim zemljama je lista čekanja na NIVU dve godine. I onda kako prodaja putničke klase ide slabo zbog cene, koja je zbog standarda viša nego u Rusiji, i kako se nive prodaju i brže nego što se nabavljaju, predpostavljam da je onda to logika da ne treba imati mnogo salona. Proveriću gde sve postoje saloni pa ti javljam.

Profile  

PostPosted: Wed Nov 02, 2016 12:39 am 

Automobil: Lada Niva 4x4
A stiglo obavestenje i ovde lepo,lepo.Bice prikazana tj promocija lade URBAN koliko sam razumeo gospodina .
Ajde ljudi da se okupimo,pogledamo zanimljiv film ,bice valjda i meze ,popijemo po vodku .E da ko dolazi sa Ladom ima obezbedjen parking kod Saobracajnog fak.

Profile  

PostPosted: Wed Nov 02, 2016 12:43 am 

Automobil: Moskvic Aleko
Da se pojavim i ja sa Alekom :-D

Profile  

PostPosted: Wed Nov 02, 2016 1:40 am 

Ljudi, ajde da se vidimo da se družimo, ako ništa više...

Profile  

PostPosted: Wed Nov 02, 2016 6:48 pm 

Automobil: Lada 112 1.6 16v
Ja bih prvi dosao na ovaj zanimljivi event ali em sam daleko em trenutno nisam u mogucnosti da vozim a kamoli da gledam film, zbog povrede oka. :(

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC + 2 hours